dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Budujemy na Wyspie - dziennik Kingi i Michała

    No i pierwsza wpadka kolorystyczna :( mam nadzieję, że ostatnia, chociaż mam wątpliwości... Kolor w gabinecie miał być kremowy, lekko żółtawy, a jest żółtawy wpadający leciutko w limonkę... Właściwie ładny, będzie też pasował do wykładziny, ale... ja mam ściany w takim kolorze w pracy!!! Nie żebym mojej pracy nie lubiła, ale nie chcę, żeby nasz śliczny prywatny osobisty gabinecik kojarzył mi się z pracą :( Może jak dojdzie podłoga i mebelki, to będzie inaczej :roll: ...
  2. Budujemy na Wyspie - dziennik Kingi i Michała

    Od kiedy skończyła ostatnia ekipa wewnątrz, to w końcu poczułam się jak w domu a nie na budowie :) No i jak widać w związku z tym dziennik budowy kuleje :wink:

    A przeprowadzka zbliża się wielkimi krokami :lol: Ostatni weekend minął pod znakiem wielkiego sprzątania... o rany, skąd tyle tego pyłu :roll: Całe szczęście, że zdecydowaliśmy się na odkurzacz przemysłowy - zwykły chyba by tego nie zniósł :roll: A łazienkę to już chyba z pięć razy myłam i cały ...
  3. Budujemy na Wyspie - dziennik Kingi i Michała

    Hurra!!!!! Wczoraj pozbyliśmy się z wnętrza ostatniej ekipy :lol: Nie spodziewałam się, że to takie cudne uczucie! No, jeszcze będą kominkarze poprawiać, ale to już krótko i będę nad nimi stać i patrzeć na ręce i potem stolarz do schodów o drzwi, no ale to już drobiazg...
    W piątek wypożyczam odkurzacz przemysłowy - będzie wielkie sprzątanie i wprowadzamy się :lol: Trzeba będzie tylko szybciutko jeden pokój pomalować i położyć wykładzinę no i dalej będziemy ...
  4. Budujemy na Wyspie - dziennik Kingi i Michała

  5. Budujemy na Wyspie - dziennik Kingi i Michała

    No więc decyzja co do farby podjęta - będzie Jedynka Strong. Wprawdzie trochę intuicyjnie, bo na forum żadnych opinii nie znalazłam, ale mam nadzieję, że będzie ok. Jedynką podobno dobrze się maluje, no a Strong... nie liczę na to, że będzie super zmywalna, ale może troszkę :wink: Ale za to cena :lol: za 12 litrów (10 +20% gratis - akurat mają promocyjne opakowania) jasno żółto-kremowego kolorku do sypialni zapłaciliśmy 68 zł !!! A za parę lat będziemy się zastanawiać, ...
Strona 3 z 10