dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

coulignon

  1. Domek P160 lekko ulepszony.

    Wasze Komentarze

    Dagulka mnie ubiegła (w myslach założyłem się sam ze sobą ile wytrzyma z tą informacją sam na sam :wink: )

    Zastnawiałem sie gdzie umieścić tego niusa. Najlepiej byłoby by w dziale "zrób to sam". Ale nie bądźmy ortodoksyjni. :wink:



    Kuba. Nie pamietam ile waży. Tym bardziej jak jest długi.
    Dostał jakoś dużo tych punktów w skali Apgar. ...
  2. Domek P160 lekko ulepszony.

    Wasze Komentarze

    A teraz problemy:
    1. Obfitość opadów tego lata na pewno cieszy rolników. Niemniej jednak nam utrudnia wykopanie szamba. Inne prace kopane (GWC, szara woda) też stoją. Może w przyszłym tygodniu spróbujemy
    2. Kominek. Wyceny kosmiczne. Brak koncepcji jaki kominek zrobić aby nie przegrzał domu. Niby wszystko przemyślane ale....
  3. Domek P160 lekko ulepszony.

    Wasze Komentarze

    Dlaczego, no dlaczego jest tak że dziennik budowy staje się tygodnikiem, potem miesięcznikiem, kwartalnikiem a na końcu z rzadka wydawanym periodykiem??
    Usiłowałem temu przeciwdziałać:
    1. sam zmuszałem sie do roboty: niestety moje lenistwo jest zbyt duże.
    2. zmuszałem do prowadzenia Dziennika moją Mysz. Niestety, Mysza ciągle odmawia. Twierdzi ze postanowiła zajmować sie juz tylko wylęganiem potomka. Prawda jest taka że Mysz jest ...
  4. Domek P160 lekko ulepszony.

    Wasze Komentarze

    Dawno mnie nie było.
    1. tynkarze wewnętrzni - porażka. To nie jest ta ekipa polecana przez Romkona - ci nie mieli terminu. Ekipa spod Sochaczewa. Nawet nie chce mi się pisać. Tragedii nie ma ale parę rzeczy jest do poprawki. Na koniec Panowie powiedzieli że jeste ch... baranem i że mi narobią szkód na budowie. :evil: Potem przysłali kilka obraźliwych smsów. Krzyżyk na drogę - mam nadzieje że rynek wyeliminuje takich osobników. Na wszelki wypadek ...
  5. Domek P160 lekko ulepszony.

    Wasze Komentarze

    Mamy juz drzwi. Jest dość radosne uczucie że posiadasz klucz do własnego domku. Wyszły fajnie. Firma Cal z Suwałk kupowane w salonie na Kłobuckiej.



    Hydraulik skończył instalację, tynkarz wchodzi 4 maja. Ja jeszcze układam instalację odkurzacza centralnego. Fajna zabawa!
    No i zrobiłem część instalacji szarej wody. Więcej w tym linku: http://forum.muratordom.pl/post3302566.htm#3302566
Strona 2 z 6