dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

coulignon

  1. Domek P160 lekko ulepszony.

    Wasze Komentarze

    Mamy okienka. Szare. Oklejone paskami styropianu (Taki gratis od Jareko) żeby nie kusiły :



    Okna wysunięta poza mur (montaż w warstwie ocieplenia) od środka uszczenione taśmą:

  2. Domek P160 lekko ulepszony.

    Wasze Komentarze

    Ekpia dekarzy wpadła w dość paskudną pogodę: na dachu leżało 23 cm śniegu i było nieco zimno:


    Ekpia była liczna i bardzo sprawna - każdy wiedział co ma robić. Rusztowania rozstawili w ciągu 6 minut. W sumie zrobienie dachu zajęło im 4 dni. Jedną rzecz poprawiali. W sumie ok.
    Tak wygląda domek z dachówka Brassa Tegalit. Umieszczam miniaturki, po kliknięciu otworzy ...
  3. Domek P160 lekko ulepszony.

    Wasze Komentarze

    I tylko mała dygresja: Jareko podczas pomiarów miał taką fajnę zabaweczkę jak laser krzyżowy/niweletor. Na 12 m długości mam 1 cm różnicy w poziomie... Nieżle... :wink:

    Podmurówka w płocie zaczęlą się sypać w dwóch miejscach. P. Dominik przyjechał, popatrzył i stwierdził że ten co kręcił beton za mocno grzebnął w piachu i do betoniarki trafiło kilka grudek gliny. Bez żadnych dyskusji zaprponował że na wiosnę przyjadą ...
  4. Domek P160 lekko ulepszony.

    Wasze Komentarze

    Upominają żeby coś napisać... Zastój na budowie ale pewne przygotowania poczynione. :D
    1. zamówiliśmy okna Jezierskiego u Jareko. W sumie to tylko Ms wypadł taniej ale sprzedawca/montażysta nie wzbudzał mojego zaufania. Montaż w warstwie ocieplenia był dla nich czarną magią. Acha! Okna w kolorze szarym! Będzie jazda :lol:
    2. Dach. W zasadzie od roku myśleliśmy o dachówce Corona Ahi Roofing. Zrobiłem akcje ofertową, tłukły sie ...
  5. Domek P160 lekko ulepszony.

    Wasze Komentarze

    uff...
    Uchetaliśmy się trochę. Zabiliśmy otwory okienne folią i zrobiliśmy tymczasowe schody.
    Okna - nie było łatwo, wiatr wiał, folia żyła własnym życiem, każda docięta deska była o 5 cm za krótka... Albo za długa :lol:

    Zwracam uwagę na specjalną czarną folię w środkowym oknie do domów pasywnych. Ma zapewniać zyski słoneczne :wink:

    No i pojawiło ...
Strona 3 z 6