dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Anula

  1. Dziennik Anuli i Pawła

    Podłogi polakierowane pierwsza warstwa (ale to juz chyba pisalam). W niedziele przyjechala nasza ukrainska ekipa, ktora miala nam malowac i lakierowac. Niestety maja rowniez inne zobowiazania (ten lakier nie byl wczesniej uzgodniony) i zdaje sie ze wszystko sie przeciagnie w czasie. Na razie jest tylko jeden człowiek, ktory powoli dopieszcza sciany (mnostwo maly i wiekszych dziur do zagipsowania) i zaczyna dzisiaj malowac sufity na gorze. Na bialo. Wybranie koloru farby z mieszalnika jest bardzo ...
  2. Dziennik Anuli i Pawła

    Parkiet juz wycyklinowany, wszystko oblistwowane i pojawiła się balustrada na schodach. Wreszcie nie bede sie martwic ze dziecko mi zleci na dol. dzis ma sie zakonczyc pierwsze lakierowanie. Chcemy polozyc 3 warstwy lakieru.
    Dom zaczyna wygladac jak miejsce do mieszkania a to za sprawa drzwi ktore zostaly zamontowane wczoraj i sa po prostu sliczne!!!!!. Teraz caly czas sie martwie zeby nie zostaly zniszczone przez pracownikow. Chyba bym sie zaplakala gdyby tak sie stalo! Kolor ktory wybralismy ...
  3. Dziennik Anuli i Pawła

    Inspekcja na miejscu wykazała że rzeczywiście mamy już parkiet w wiekszości pomieszczeń na pietrze oraz na połowie schodów. Prawde mowiac spodziewalam sie jakiegos oszalamiajacego efektu ale to co zobaczylam nie powalilo mnie na kolana. Parkiet ladny ale na razie surowy to znaczy jakis taki szary (przynajmniej ten debowy na gorze). Schody wygladaja o niebo lepiej ale rozumiem ze sa juz po jakiejs obrobce. Pawel twierdzi stanowczo ze jestem nienormalna i wszystkiego sie czepiam. Mozliwe. ...
  4. Dziennik Anuli i Pawła

    Jak powszechnie wiadomo życie obfituje w niespodzianki. Ostatnia jest taka że trzeba zgłosić odbiór budynku do 10 lipca jeśli ma się odbyc według starych zasad i w gminie. Potem podobno będzie to kosztować i bedzie się tym zajmowac starostwo. W zwiazku z powyzszym muszę miec do 10 jak najwiecej rachunków do odpisu od ulgi a ponadto musze zalatwic wszystkie papierki czyli kominiarza, sanepid, kierownika budowy, geodete bo elektryka i gaz juz mam. Cud bedzie jak zdaze.
    Nie pisalam ...
  5. Dziennik Anuli i Pawła

    O moim dzienniku to można wiele rzeczy powiedziec ale na pewno nie to ze jest prowadzony regularnie. Co prawda nic pasjonujacego sie nie dzialo w miedzyczasie wiec nieduza strata. Caly maj i czerwiec byl pod znakiem czekania na przyjazd parkietu i parkieciarza. Parkiet przyjechal 28 czerwca, niech wiec nikogo nie dziwi ze omal nie sfiksowalam. Wedlug pierwszego planu mielismy sie przeprowadzic w koncu czerwca :-? . Za to teraz podobno ma byc ulozony w ciagu 4 dni. Co prawda cos mi sie majaczy ...
Strona 2 z 11