dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Dziennik Anuli i Pawła

    Ludzie nareszcie wiosna! po ostatnich kaprysach pogody juz myślałam że nigdy nie nadejdzie. Dzis jest tak przyjemnie cieplutko że chce się żyć. Jeszcze przed niespodziewanym powrotem zimy w zeszłym tygodniu byłam w taki słoneczny dzien na budowie i doszłam do wniosku,że w taka pogode opuszczenie domu i ogrodu na rzecz pracy zawodowej może byc nie lada wyrzeczeniem :smile:
    Ze spraw budowlanych to mamy juz obie łazienki w glazurze oraz gres w przdpokoju i wiatrołapie. Podobno ...
  2. Dziennik Anuli i Pawła

    O qrcze, udało mi się umieścić dwa zdjęcia na onecie. To jest w fotoalbumach, Dom Anuli i Pawła jesli komus chce się szukać.
  3. Dziennik Anuli i Pawła

    Troche sie działo ale nie było czasu pisać. W domku cieplutko, mam wrazenie ze duzo cieplej niz potrzeba ale podobno tak musi byc bo wszystko ma schnąć. Rachunki za gaz sa wysokie ale tragiczne. Za ostatnie 2,5 miesiąca (bylo zimno) zaplacimy 1200. A komfort cieplny jest naprawde odczuwalny. Wyglada na to ze dom jest dobrze ocieplony. Jestesmy tez szczesliwymi posiadaczami kominka Jotul harmony, ktory został obudowany w styczniu. Nie calkiem to wyszlo tak jak sobie wyobrazalam ale trudno. ...
  4. Dziennik Anuli i Pawła

    Piec dalej pali jak szalony. Przyszedł właśnie pierwszy rachunek za gaz. Obejmuje on według moich szacunków 2 tygodnie grzania i opiewa na 243 zl. A wtedy było jeszcze w miare cieplo. Nie chce myslec jak to bedzie kiedy przyjdzie rachunek za okres strasznych mrozów. Pawel oczywiscie wybral ten okres na wykonanie impregnacji gresu w garazu. Zmarzl jak pies, co oczywiscie wplynelo bardzo negatywnie na jego humor. Ale sie nie poddal i dzielnie skonczyl prace. Poza tym nie ma postepow prac. Zamierzam ...
  5. Dziennik Anuli i Pawła

    Nareszcie mogę napisać cos pozytywnego. W piątek doszło wreszcie do odpalenia naszego pieca! Co prawda nie było mnie przy tym ale czułam sie prawie tak jakbym była bo co 5 minut dzwonił Paweł z pytaniami w stylu: gdzie jest taka śrubka albo taka rurka. Czy ja naprawde wyglądam na hydraulika ?! Mimo wszystko uruchomienie doszło do skutku. W niedziele więc pognałam tam jak szalona sprawdzic czy wszystko działa OK. Co za cudowne uczucie wejść do ciepłego domu. Wszystkie grzejniki ...
Strona 3 z 11