dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Anula

1. Dziennik Anuli i Pawła

Tak długo zaniedbywałam dziennik że myslałam że go juz nie znajdę. Sporo się działo ale miałam inne rzeczy na głowie. Do sukcesów nalezy zaliczyc fakt że mamy juz piec z zasobnikiem oraz grzejniki (wszystko zamontowane), podobno mamy juz gaz w instalacji i wode w rurach. Sprawdzić się tego nie da bo piec jeszcze nie jest uruchomiony no i nie mamy jeszcze nawet kawałka kranu.
    Ponadto mamy drzwi garażowe, segmentowe, z napędem. Wszystko byłoby cacy gdyby nie fakt że po zamontowaniu ...
  2. Dziennik Anuli i Pawła

Nie pamiętam czy się chwaliłam że razem z Pawłem usunęlismy z okien przeklęta folię. Omal nie zwariowałam przy tej okazji bo największy kawałek jaki zszedł w całości miał powierzchnie 1 cm2. Klęłam na czym świat stoi. Paweł o dziwo zniósł to o wiele lepiej zapewne z powodu primo nawyków wyniesionych z pracy (precyzyjna ręka chirurga) oraz sekundo narzędzi również wyniesionych z pracy tj różnych nożyków i skalpelów którym posługiwał się z dużą wprawą. Na wszelki ...
  3. Dziennik Anuli i Pawła

Jesli ktoś zna książkę pod tytułem "Jajko i ja" to informuję, że czuję się jak autorka którą męczyła sama mysl o pracy która trzeba było codziennie wykonać. A na dodatek ona w przeciwieństwie do mnie była osoba niezwykle pracowitą. Jak patrzę na to co się dzieje wokół domu to robi mi się niedobrze. Co gorsza przy moim młodszym dziecku należy porzucić wszelką myśl o pracy tak długo jak długo jest ono przytomne. Tak więc pozostaje mi albo wynajęcie obcej ...
  4. Dziennik Anuli i Pawła

"Jesień idzie, nie ma na to rady" więc kupiliśmy piec. Jednak Vitopend 100, jesli okaże się że to kaszana to trudno, zostałam ostrzeżona i wybór był świadomy. facet prawie płakał kiedy sprzedawał nam ten piec z 30% rabatem. Na otarcie łez powiedziałam że kupimy u niego co się da tzn. zbiornik przeponowy i kaloryfery. Jesli uda mi się cos zrobic z moim młodszym dzieckiem jutro (na razie nie ma chętnych do opieki, ciekawe dlaczego) to wreszcie się przyjrzę tematowi ...
  5. Dziennik Anuli i Pawła

Powoli dochodze do konsensusu na temat pieca co. Nie bede wiecej dzwonic bo każdy następny telefon zwiększa tylko metlik w mojej głowie. Na placu boju zostały dwa Vitopend 100 i Junkers Eurostar. Cena ta sama. Jeszcze na ten miesiąc mam zaplanowane zrobienie gazu oraz zakupienie zbiornika przeponowego. Chcemy tez zrobić elektryke na gotowo. Ciekawe ile to wyniesie.
    Z gazem mogą byc problemy bo oczywiście nie mogę uzyskac zadnej informacji w gminie. Pani inspektor jest na urlopie ...
Strona 4 z 11