dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

zulus

  1. Za rogatym płotem w prawo - M18 "Za miastem"

    ON.

    Ubiegnę moją żonkę :) zamieszkaliśmy. Tempo w końcówce szalone. 4 ekipy w ostatnim tygodniu przed przeprowadzką. Urlop i od 7 do 24 przez tydzień na budowie. Ale się udało. I jest naprawdę jakoś inaczej, fajnie. Super powietrze, ptaki śpiewają :)
  2. Za rogatym płotem w prawo - M18 "Za miastem"

    Ot i się udało :-)
    Poniżej zdjęcia. Niestety juz są mało aktualne bo w ostatnich dniach wszystkie prace nabrały tempa.
    Kuchnia - czekamy na blat, dopiero po nim malowanie finalne, okap etc.


    Pokój Mati - tu po połozeniu podłogi (dąb bielony) zostanie dobudowana ścianka (a'la kolankowa o wys. 1m, od tych polek g-k i pod oknem którego kawałek widać)

    ...
  3. Za rogatym płotem w prawo - M18 "Za miastem"

    ONA

    Zdjęcia zrobiłam ale z wrzuceniem problemy jak zwykle.... Ale postaram się jak najszybciej. Obiecuje.

    A z wieści.
    Z jednej strony się cieszę z innej wściekam i tak w kółko.
    Mamy już zrobioną łazienkę "dziecięcą", nasza zbliża się ku końcowi, dziś Pan Paweł zaczął układać podłogę na dole (kuchnia korytarz i wiatrołap). Wszystkie kartongipsy zrobione i pomalowane sufity na biało. Zamontowane drzwi do kotłowni z ...
  4. Za rogatym płotem w prawo - M18 "Za miastem"

    ON.

    Wykończeniówka jest meeeegaaaaa wooolllnaaaaaaaa.........
    robią i robią a końca nie widać.

    Z dobrych informacji, udało się opanować piec. Serwis Kostrzewa się sprawił, wymienił oprogramowanie na nowszą wersję 10B i piec śmiga aż miło :)
  5. Za rogatym płotem w prawo - M18 "Za miastem"

    ONA

    Pracowity miałam tydzień.
    Załatwiałam takie drobne sprawy spraweczki związane z budową:
    - szukałam baterii łazienkowych (koszmar!!!! pół dnia na Bartyckiej, i nic nie zakupione!) - na Bartyckiej ceny są z kosmosu, potraktowałam ich jak wystawę gdzie wybrałam sobie kilka modeli i kupie je na allegro.
    - zrobiłam wstepne rozeznanie w kolorach na ściany
    - poszukuję niestety wciąż odpływu liniowego i już zrobiłam rozeznanie i przyznam ...
Strona 1 z 15