dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

MOLLAN

  1. Dziennik bardzo Serdeczny C30 - czyli Mollan chce mieszkać.

    No i zamieszkałem.
    Nie było łatwo, nie było szybko, ale w sumie chyba na to nikt nie liczył, no może oprócz mojej żony (w szczególności na to szybko). Żeby nie ten zakichany bank, to pewnie już bym pół roku temu robił ten wpis.
    Ciekawe jest to, że w kraju, gdzie wszyscy psioczą na budowlańców, moi okazali się najbardziej słowni ze wszytkich co maczali palce w budowie.
    Tak się zastanawiam czy ktoś inny od porojektanta, geodety, po facetów od wykończenia ...
  2. Dziennik bardzo Serdeczny C30 - czyli Mollan chce mieszkać.

    Przeczytałem co się dało na ten temat i chyba rzeczywiście nie będę cofał kijem Warty i zrobię glazurę w salonie choć nie do końca mnie ta wizja satysfakcjonuje.
    Poza tym z wielka ulgą myślę sobie o tym, że w czas się dogadałem ze swoim bankiem, bo teraz to chyba budowa by stanęła i tyle, a tak miałem tylko trochę poślizgu, co wykonawca przyjął z dużym spokojem.
    Tak czy inaczej przystępujemy do robienia elewacji.
    nie wiedziałem, że tego styropianu, ...
  3. Dziennik bardzo Serdeczny C30 - czyli Mollan chce mieszka?.

    Nauczyłem się wklejać zdjęcia więc może się tak zdarzyć, że coś się pojawi w moim dzienniku.
    Na razie podłogówka w salonie i odwieczne pytanie, panel czy glazura.

    http://pl.fotoalbum.eu/Mollan/a144783/00000002
  4. Dziennik bardzo Serdeczny C30 - czyli Mollan chce mieszkać.

    http://pl.fotoalbum.eu/Mollan/a144783/slideshow

    [/img]

    Tak w ogólności wygląda mój Serdeczny, bo tego chyba w moim dzienniku trochę brakowało.
  5. Dziennik bardzo Serdeczny C30 - czyli Mollan chce mieszkać.

    Tynki położone. Na forum czytałem kiedyś że Investdom ma dobrych tynkarzy i to rzeczywiście prawda, do tynków nie ma się jak przyczepić. Zresztą podobnie jak z posadzkami, tyle że posadzkarzy przeważnie wszyscy chwalą.
    Teraz montujemy grzejniki i jakoś to długo idzie.
Strona 1 z 4