dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Aaska

  1. "ROMA" - Dziennik Budowy

    Przestój był, ale dom nie zniknął. Ma się dobrze.
    Z nowości: został zakupiony kocioł, niebawem odbędzie się montaż bramy garażowej oraz zamówiliśmy drzwi wejściowe główne.
    Postaram się uzupełnić te informacje o zdjęcia :)
  2. "ROMA" - Dziennik Budowy

    Bardzo proszę o zamieszczanie ewentualnych pytań i komentarzy w "komentarzowni"
    Na powyższe pytania odpowiem tu-> http://forum.muratordom.pl/post2319719.htm#2319719
    Dziękuję i pozdrawiam.
  3. "ROMA" - Dziennik Budowy

    Planowo jutro nastąpi dzień w którym wszelkie ściany wewnętrzne zostaną pokryte tynkami gipsowymi... no... z wyłączeniem łazienki, garażu i kotłowni. Tam postanowiliśmy położyć tradycyjne tynki cementowe ze względu na ich twardość.
    Na początku był chaos i .... narożniki :) Próby tynkowe i wytrzymałościowe, ale zdjęcie obowiązkowo musiało być!

    Następnie... nakładanie maszynowe i wygładzanie. ...
  4. "ROMA" - Dziennik Budowy

    To wcale nie jest tak, że próżnujemy :P
    Jesień z zimą mineła nam mimo wszystko dość szybko i nie obyła się bez pracy. Odnieśliśmy kilka sukcesów:
    1. Słup energetyczny został nareszcie przesunięty! Mamy swoją "zetkę" i normalne dojście do domu. [zdjęcia umieszczę jak tylko uda się je zgrać]
    2. Mamy w domu wodę, a w zasadzie kranik bo jeszcze nie doszlismy do etapu rozkładania rur od wody.
    3. Położona została elektryka. Całe wnętrze ...
  5. "ROMA" - Dziennik Budowy

    Nareszcie doczekałam się chwili, w któej mój dom zyskał duszę. Teraz nie mogę wejść jak do stodoły - byle dziurą. Skończyła się samowolka -mamy okna!! :D
    Profile Veka - "Perfectline", kolor jednostronny orzech, plus - podobno - nietypowy szpros. Oklepał mi się "złoty dąb"... jak to zwyle bywa z modnymi kolorami. Wszystkie domy w Polsce są żółte i mają okna w kolorze złotego dębu. Ok, ładnie... ale z przekory chcę inaczej :P Zobaczymy co z tego ...
Strona 1 z 5