dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Strumyczek

  1. Jesień 2012

    Mamy jesień 2012, minął 3 rok naszej budowy. Powolutku. Ale skutecznie. Właśnie niedawno dopiero wstawiliśmy okna dachowe. Jedno nad klatką drugie w łazience górnej.
    Kolejny etap- piec, centralne i hydraulika.

    Wsadziłam zdjęcia od początku budowy na PICASA. Oto link dla zainteresowanych:

    https://picasaweb.google.com/117577001871711327979/20110809Tymek?authkey=Gv1sRgCNiBmpTMueD8gQE
  2. TYMEK- Anety i Henryka

    Mamy OKNA!!! PROFIL Veka, z Honera z Nowego Sącza!! Obustronny złoty dąb. ( prawie wszyscy mają ten kolor, ale z doświadczenia wiem, że nie każdy "złoty dąb" jest ładny! my znaleźliśmy ten "ładny" odcień!!! :):)

    Ścianki też już postawione, brakuje tylko wiatrołapu. Będzie później.


    "Honernie tanie okna, drzwi i szafy....!!! "
  3. TYMEK- Anety i Henryka

    Ok, budowa wiosną się znów otworzyła. Schody w domu już są, te na poddasze, te do piwnicy dziś się robiły.
    Jak dobrze pójdzie to w piątek będą OKNA!!!!!!!!!!!!!!
    Coś się dzieje!! Dom-wygląda w końcu jak dom!!!
    Na parterze wyszła nam spora łazienka, po wybudowaniu ścianek działowych. Nie ma spiżarki,bo jest piwnica. I przejście mamy też za kominem, jak u kilku innych Tymkowiczów.Super to wygląda, chyba lepsze rozwiązanie niż w projekcie.
    Na ...
  4. TYMEK- Anety i Henryka

    Szukamy OKIEN!! i drzwi!! Mnie już boli głowa od tych wszystkich profili. Który najlepszy? który najgorszy? 5 komorowe? szyba u=1!! Boże ile tego jest, przez następny miesiąc będę miała sny o oknach!!
  5. TYMEK- Anety i Henryka

    OFICJALNIE od WTORKU 15 grudnia mamy STAN SUROWY-OTWARTY ----- >
    ZAMKNIĘTY!!!!!






    Teraz tylko do wiosny!!!
Strona 1 z 6