dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jareklustig

  1. Letni Wieczór Agi i Jarka

    Aha... mało brakło i bym zapomniał - mam też gotową wycenę kotłowni - kocioł Galmet EKO M Duo z bojlerem, kaloryferami, wszystkimi zaworami i termostatami do całego domu - ok 12,5 tys zł. Póki co jeszcze sięnad tym zastanawiam, bo jak już wcześniej wspominałem, myślę o Klimoszu, ale co wyjdzie czas pokaże...
    Jeśli kogoś by interesowała moja "przygoda" z "cudowną" firmą Arte, to mam świeże informacje. Komornik ustalił, iż w grudniu firma zakończyła ...
  2. Letni Wieczór Agi i Jarka

    kupiliśmy też już kilka drobiazgów...
    np oświetlenie schodowe led-owe

    kafelki na farasy i loggie

    oraz gres techniczny go garażu i kotłowni, ale zdjęcia nie posiadam ;-P
  3. Letni Wieczór Agi i Jarka

    Od przeszło tygodnia mamy założone okna, ale jakoś nie było czasu na wstawienie zdjęć.
    I w sumie zdjęć okien to nie posiadam, posaidam tylko zdjęcia okien zasłoniętych przez rolety ;-P

    całkiem ładnie wyszedł ten wykusz ;-)

    co do drzwi, to nawet ich nie zamontowali, bo przyjechały uszkodzone i od razu poszły do reklamacji...
  4. Letni Wieczór Agi i Jarka

    pare dni temu tata położył styropian na podłodze



    Następnego dnia na budowe zawitał chyba jakiś kret, albo całe stado kretów, czego dowód poniżej...



    Nie pozostało nic innego jak to wyrównać i wygłaskać i tak właśnie powstała posadzka ;-)

  5. Letni Wieczór Agi i Jarka

    kolejna tygodniowa relacja - podłogówka skończona ;-)



    Całośc domu wytynkowana, sucha zabudowa tez.



    Plan na następny tydzień to tylko wylanie posadzek. a później chwila przerwy, żeby to wszystko ładnie przeschło i wstawiamy okienka;-)
Strona 1 z 9