dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

78mysz

  1. schody robione przez znaną forumową firmę Wenge-Mar cd

    Jakiś czas temu wysłaliśmy drugie pismo do wenge-mar o zdjęcie schodów i oddanie zaliczki na ich poczet w związku z tym, ze materiał użyty jest za krótki, a pozatym schody technicznie i wizualnie są do bani. Wzywaliśmy tez do naprawienia wszelakich zniszczeń dokonanych podczas prac - to o zgrozo nie chodzi o ryskę na ścianie

    Albo poczta nawala, albo firma wenge-mar myśli sobie, ze jak nie odbierze poleconego to go nie było. wiecie-to jak małe dzieci myślą, ze ...
  2. rabaty

    Z tyłu z kolei zaczyna się kształtować rabatka z czerwonymi lobeliami, trawami, ziołami i takimi róznymi:

    Kurcze, już bym chciała żeby było " za rok"

    Lawenda ciągle jeszcze dość obficie kwitnie. Dosypaliśmy piachu do ziemi-teraz jeszcze to " wybełtać" trzeba, żeby panowała większa suchość na rabacie
    ...
  3. odchwaszczanie czas zacząć

    Wczoraj nastał "the day", znaczy dzień w którym zabraliśmy sie na serio za odchwaszczanie ogrodu. To dopiero początek, ale przynajnieje widać,ze to małe i zielone co pozostało na działce to rośliny Nic spektakularnego, a jednak kawał roboty wykonany. Jak to cieszy


    Z przodu do rhododendronów dosadziłam masę wrzosów(których nie widać w tym ...
  4. na to wydałam pieniądze


    podłogi na górze po poprawkach są całe jakby pływały i mają pełno rys:


    tak wygląda czysta podłoga w łazience- szkoda, ze w sumie połowy rzeczy na zdjeciu nie widać

    a tak wygląda moja belka nośna po montażu portalu.... ...
  5. schody robione przez znaną forumową firmę Wenge-Mar

    prosze bardzo: technika profesjonalnego zaolejowania schodów z jatoby:


    szlachetne wykończenie schoda- na za krótki trep najlepsza jest doklejka- dodatkowo warto przywalić młotkiem żeby fornir lepiej przylegał i przy okazji uszkodzić go:

    dalej mamy szpachlę miedzy stopniem a podstopnicą i to widać nie tylko z nosem przy trepie:
    ...

    Updated 05-09-2010 at 20:47 by 78mysz

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 35