dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Marzenia się spełniają... Dziennik budowy Pinki i Przemka

    Taaak!!! Do naszej przeprowadzki zostały zalewdwie 24 godziny, w mieszkaniu już nie mozna się ruszyć, a jeszcze trochę rzeczy do spakowania zostało. Zdjęć aktualnych i tak narazie nie zamieszczę, nie wiem gdzie mam aparat a w ostatnim czasie przez zabieganie zdjęć nie zgrywałam od dawna, poza tym nie mam internetu i przez jakiś czas mieć nie będę.

    Wiele się nauczyłam, dzięki temu forum, napewno będę tu często zaglądać, przecież przede mną jeszcze dużo pracy
    ...
  2. Marzenia się spełniają... Dziennik budowy Pinki i Przemka

    Ostatni rok jest jakby wycięty z życiorysu: zmęczenie, ograniczone kontakty, wieczny brak czasu, stres, kilka kg mniej (szkoda, że tylko u męża :roll: ). Do mety coraz bliżej, sił coraz mniej, ale WARTO BYŁO!!!

    Dziś ustaliłam termin przeprowadzki - 01 sierpnia 2009 r., godz. 8.00 :wink: Fajnie ale jak my z tym wszystkim zdążymy???? W nowym domu konieczny generalny porządek, dokończenie łazienki i ułożenie paneli w salonie i jadalni. Poza tym musimy spakować ...
  3. Marzenia si? spe?niaj?... Dziennik budowy Pinki i Przemka

    Przygody i moje kombinacje z kolorami:
    Kolor kupiony do salonu (biała czekolada) po położeniu pierwszej warstwy już mi nie pasował do salonu i "powędrował" do naszej sypialni.
    Kolor u Najmłodszego (słoneczny pocałunek): po położeniu pierwszej warstwy tak raził w oczy, że w pokoju konieczne było posiadanie okularów przeciw słonecznych - prawdziwie słoneczny kolor jak się okazało. Przy drugiej warstwie wymieszaliśmy nasz rażący żółty z prawie białym ...
  4. Marzenia się spełniają... Dziennik budowy Pinki i Przemka

    Tradycyjnie z ogromnym opóźnieniem spieszę zrelacjonować postępy na budowie. Zmęczona jestem okropnie, więc będzie ekspresowa fotorelacja.
    Na początku był taras: (tu w trakcie powstawania, obecnie jest skończony)


    Następnie ocieplenie domku:

    ...
  5. Marzenia się spełniają... Dziennik budowy Pinki i Przemka

    I tym optymistycznym akcentem stałam się FORUMOWICZEM! Przez ponad rok obecności na forum nastukałam tylko 100 postów, no cóż, nie udzielałam się dotąd za bardzo :oops:
Strona 1 z 8