dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Rozważny c-33

    Tadam tadam....najdejszła wiekopomna chwila i MAM UMYWALKĘ !!! w dolnej łazience po prawie pół roku od wprowadzenia :D jeszcze tylko skonczy garderobę i drzwi do szafy i koniec :D czepiać i marudzic przez jakis czas niebędę obiecuje :wink: Na 95% pozbylismy się kreta ......to znaczy są dwie mozliwości albo go kilim..albo poszedł spać narazie jest spokuj to znaczy niema go ani u nas ani u sąsiadki więc chyba sukces :wink:
    A i mamy nowego zwierzaka :evil: :o czytać myszę ...
  2. Rozważny c-33

    Ostatnio trochę się u nas działo.....nie nie umywalka nadal niewisi :wink: :o :-? :x niema tak dobrze :D
    a więc akcja ziemia skończona jakies 2 tygodnie temu poszło 3 przyczepy kamaza...koszt jedyne 1050zł :-? ziemia nawieziona zwalcowana i twara posiana za tydzien bedzie juz pierwsze koszenie :D na chwile obecna wygląda juz bardzo ładnie,miejscami jak łysy po przeszczepie ale jest dobrze :wink: ...naszą sielanke zakłucił w niedziele kopiec :o :evil: okazało się kret który ...
  3. Rozważny c-33

    W poniedziałek ku naszemu zdziwieniu zadzwonil facet ze wiezie nam ziemie :o miala byc dopiero dzisiaj ale ok .....zwalił chałde ziemi więc moj połówek chwycił za taczke i zaczoł nawozić ziemie w nasze "rabaty"i zakola :D wczoraj od rana latali w taczkami grabiami łopatami...a potem pojechali na wykopki na działke mojego teścia w celu zagrabienia kilka sztuk pokażnej zieleniny do południa wykopali wkopali i podlali :D ja dokonczyłam dzieła w podlewaniu i umyciu stasznie ...
  4. Rozwa?ny c-33

    A więc zdrowy rozsądek jednak góra i niewybrałam się wczoraj na zakupy do ogrodniczego... :-? ..co nieoznacza ze jestem zadowolona z takiej decyzji :wink: ale kupując juz krzaczki bratki itp...zaczeła bym urzadzanie od przysłowiowej "dopy strony" :wink:
    Ponizej wklejam kilka zdjęć tak jak obiecałam ...kostki brukowej i troche domowego misz masz...
    ...
  5. Rozważny c-33

    Tadam tadam :D wczoraj ukończyli kładzenie kostki brukowej i....bardzo nam sie podoba,w sumie podobac sie musi bo kładli według naszego projektu :wink:,całe popołudnie sprzatalismy,zamiatalismy....czyscilismy ogrodzenie karcherem bo brudne masakrycznie ukurzone od cementu itp....dzisiaj przywiezli małą przyczepe ze szlaką chcemy tym utwardzic przed domem jako parking.....docelowo bedzie żwir albo tłuczen ale potrzeba tego dośc sporo ....i stwierdzilismy ze szkoda marnować narazie pieniadzy ...
Strona 1 z 36