dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

agnes

  1. droga do gwiazd

    Moje marzenie zostało nader szybko spełnione.Wczoraj została skoszona po raz pierwszy trawka /tylko część z całości /sialismy etapami i etapami będziemy kosić .Ruszyła również sprawa ogrodzenia.mamy już wszystkie słupki z tyłu ,także niebawem zostanę ogrodzona,nie do końca bo przód będę ogradzać w przyszłym roku jak osiądzie skarpa,gdyż na niej będzie płot.
    Wczoraj także przywieziono mi żwir na opaskę wokół domu.posadziłam również 6 sosenek i 4 świerki.Na ...
  2. droga do gwiazd

    Dawno nic nie pisałam,ale powiem szczerze ,że w tej chwili zamiast bawić się w dokańczanie pewnych niedociagnięć w domu,bawię się w ogrodzie /w urządzanie/ Zamieniałam się w ogrodnika całkowicie . Ogrodnictwo obce mi nie jest ,gdyz już raz urządzałam ogród /choć nie od piodstaw/ A tu sama sobie jestem projektantem i wykonawcą .Na dzień dzisiejszy wyrasta mi trawka ,walczę z chwastami ,ale za to mam już dość dorodny skalniaczek,żywopłot z iglaków/daglezje , świerki tuje,scirokety/,urządziłam ...
  3. droga do gwiazd

  4. droga do gwiazd

    W końcu wykończone mam pomieszczenie gospodarcze ,położone płytki i ....umyte okno :smile:Po świętach ruszamy z ogrodzeniem ,mamy już słupki i siatkę.Przez cały czas obsadzam mój ugór.Czekam na deszczyk aby po bokach domu posadzić trawkę .
  5. droga do gwiazd

    Już mamy nawieziona ziemię ,teren się dosyc podniósł .W związku z tym,że mam zrobioną skarpę wzięłam się za jej zagospodarowanie posadziłam już troche roślin,jałowce ,wrzosy,bukszpany,nawet ze 4 tulipany,lawendę ,Wiele roślin ,które miałam w poprzednim ogrodzie przetrzymuję w ogrodzie u siostry i tak zachowałam 10 szt tui,3 szt cyprysów,5 forsycji, jakieś inne krzewy ,trochę niezidentyfikowanych iglaków,6 skiroketów-już są tak wielkie ,że nie wiem jak je wykopiemy ...
Strona 1 z 11