dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

agnes

  1. droga do gwiazd

    Zapomniałam! Dzisiaj również na placu budowy stanie barak :smile:.Przynajmniej będzie się gdzie schować przed deszczem ,póki nie bedzie dachu /czerwiec,lipiec/
  2. droga do gwiazd

    W tym tygodniu kończymy szalowanie i zbrojenie.Trochę tego jest.
    Wykop udało mi się zrobić za symboliczną opłatą /znajomy/.Szalunki i zbrojenie robi rodzinka.Dzisiaj jadę zamówić bloczki fundamentowe i pustaki ceramiczne na ściany.Koło 20 chyba zaczniemy już je stawiać.Oczywiście-nagrana ekipa budowlana,bez faktur :wink:.Jakoś trzeba sobie radzić.W międzyczasie
    zakład energeyczny zajmie się przyłaczeniem prądu.Mam nadzieję,że betoniarkę 150l pożyczy mi kumpel.
  3. droga do gwiazd

    Moja przygodę z budownictwem rozpoczęłam już parę lat temu -w marzeniach.Choć mieszkałam w bliźniaku 100 m2 z ogródkiem ,i tak marzył mi się nowy wolnostojący domek. Pod koniec 2001r zaczęłam szukać działki /chyba już dojrzałam do budowy/ no i oczywiście przekonał mnie fakt likwidacji dużej ulgi budowlanej od 2002r. w grudniu staliśmy się posiadaczami kawałka ziemi 1400 m2 .Działka w spokojnej okolicy,tylko jeden sąsiad za płotem ,reszta dziłek na sprzedaż .Trochę ...
Strona 11 z 11