dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

agnes

  1. droga do gwiazd

    Dobiega końca obudowa kominka.Pozostał do wymalowania czopuch .Wyszedł jakiś taki dużawy ale i wkład nie jest mały .z tego względu aby go optycznie pomniejszyć czopuch pomaluję na kolor o 2 tony ciemniejszy od ścian.Kominek wykonany jest z piaskowca a obok na podstawkach z piaskowca bedzie blat dębowy /taki jak wokół czopucha/ który bedzie stanowił jedną całośc z kominkiem i tam zamierzam postawic telewizor.Jest to dość długa półka więc będzie możliwość umieszczenia ...
  2. droga do gwiazd

    Wczoraj wieczorem zrobiłam sobie bilans-co zostało już zrobione a co jeszcze zrobić należy /bez sensu,bo nie mogłam zasnąć /Pozostały schody na poddasze/w przyszłości zamierzamy je adaptować ,w przyszłości-hm ja juz sie nie mogę doczekać kiedy będę miałą swoją własną pracownię bez zaglądania co robię ,kiedy skończę itp.No i nie bedę musiała sprzatać za każdym razem farb i innych akcesorii .Obraz będzie sobie stał na sztaludze do woli a farby i pędzle nie bedą ...
  3. droga do gwiazd

    Mam już psa ! A jaka radocha w domu ,przecież to jakby zaginął członek rodziny .Na szczęścia ta przygoda skończyła się dobrze ,dla nas dodatkowo nowym doświadczeniem a dla psa chyba stresem bo nie chciał jeść /a wczesniej pochłaniał wszystko/ .
  4. droga do gwiazd

    W czwartek ukradli mi psa,okazuje się,że to ja muszę go ochraniać a nie na dwrót :smile: Szukaliśmy aż w końcu dzisiaj obiecano go oddać no zobaczymy.Szkoda by było gdyby się nie odnalazł,prawie juz odchowany 8-miesięczny owczarek niemiecki ;(
    W mym domowym życiu zmian nastapiło niewiele.Dalej walczą z obudową kominka ,po myciu okien ani śladu ,kurzy się i kurzy .Zdążyłam już zrobić przemeblowanie :smile: Garaz jest tak potwornie zakurzony od docinania piaskowca,ale ...
  5. droga do gwiazd

    Odkurzyłam juz tak dawno zapomniane swoje umiejętności krawieckie.Ostatnimi dniami moim partnerem stała się maszyna do szycia.Szyję zasłony,gdyż okna bez zasłon nie mają dla mnie takiego wyrazu .zrezygnowałam z żaluzji-paskudztwo.W kuchni iłazience mam roletki z materiału + firaneczki a w pokojach -tradycyjnie firany i zasłony.Preferuje jednak te lekkie zasłony/jedwabne ,atłasowe/.U córeczki w pokoju są takie fajne w niebiesko-różowe misie a ona tym pokojem i tak gardzi bo przebywa ...
Strona 3 z 11