dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Malkaj buduje dom

    Nadal oglądam gotowe domy i projekty. Niestety Dom w Bławatkach nie pasuje nam do kierunków świata na działce (nawet lustrzane odbicie, też się nie nadaje). Mam już innego faworyta: Zoja Lux G2 E−909 z Archetonu.
    Już wiem, że dach ma być dwuspadowy, powierzchnia użytkowa do 140m2, mają być 2 stanowiska w garażu i dodatkowy pokój na dole, kotłownia ma być z tyłu lub z boku z wyjściem na dwór i miejscem na węgiel. Wejście od wschodu, taras od południowego-zachodu. ...
  2. Malkaj buduje dom

    Zmobilizowana do pisania śpieszę donieść, że nadal nie buduję! Nadal nie jestem w posiadaniu upragnionej działki na którą codziennie patrzę, mało tego pomagałam ojcu w żniwach, więc mogę powiedzieć, że pracuję na tej działce, ale niestety nie była to praca budowlańca!
    Sprawa spadkowa jest w sądzie, 2 sprawy odbyły się w czerwcu, ale nadal nie ma rozstrzygnięcia (sprawa dotyczy na razie uzyskania własności przez mojego ojca, który pracuje na tej ziemi 50 lat, ma ...
  3. Opis jak wklejać zdjęcia do dziennika- krok po kroku

    Dużo osób ma problemy z wklejaniem zdjęć do swoich postów dlatego postanowiłam stworzyć Poradnik obrazkowy. Aby było prościej opisałam umieszczanie zdjęć na przykładzie serwera ImageShack.

    W moim poradniku opiszę sposób wklejania pojedynczego zdjęcia bez rejestrowania się na serwerze imageshack- jest to prostszy sposób.
    Aby umieścić zdjęcie na serwerze wejdź na stronę:
    http://imageshack.us/
    Potem wybierasz: Browse... (rysunek niżej)
    ...
  4. Malkaj buduje dom

    Wczoraj byliśmy oglądać prawie skończonego Apisa. Dom bardzo nam się podobał. Wszystkie pomieszczenia przestronne- według naszych potrzeb. Skosy na górze ustawione stromo do góry (42stop.), ścianka kolankowa podniesiona o 1 pustak, w pokojach lukarny balkonowe- i dlatego pokoje są przestronne i ustawne. Podoba nam się bardzo taki dom, jest tylko jedno ale- za mało jak dla nas pomieszczeń gospodarczych. Myślimy o piwnicy, jeżeli poziom wody pozwoli na to. Ten dom podoba się nawet mojemu mężowi- w ...
  5. Malkaj buduje dom

    Dalej czekamy...
    Sprawy spadkowe po mojej babci jeszcze się nie zakończyły, nadal nie mamy działki. :(
    Nadal szukam najlepszego dla nas projektu. Już dotarło do mnie że dzieci po założeniu rodziny wolą mieszkać osobno, więc będziemy budować mniejszy dom. Zainteresowałam się kredytem "Rodzina na swoim", gdyż tam połowę odsetek przez 8 lat płaci państwo. Chociaż jest to kredyt złotówkowy, ale w obecnych czasach drogich kredytów, taka pomoc jest łakomym ...
Strona 1 z 2