dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

czupurek

  1. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2005
    31 sierpnia
    P R O L O G
    Zwolnienie i urlop dobiegł końca. W tym czasie doszłam do wniosku, że... również czas kończyć mój "Spóźniony dziennik".

    Dokładnie po roku od naszego zamieszkania (bez 2 dni) 16-go sierpnia a.d. 2005 r. odebrałam z Nadzoru Budowlanego, długo pożądane i oczekiwane ZAŚWIADCZENIE o braku sprzeciwku do zawiadomienia o ZAKOŃCZENIA BUDOWY. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

    Wreszcie ...
  2. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2005
    16 lipiec
    ogrodnictwo (bo co może być innego) - trawka od frontu rośnie radośnie. :P No, w jednym miejscu to, raczej nic z niej nie będzie bo, moje psiury co rusz wykopują jamę. :cry: Pal licho, potem coś się wymyśli.
    Dokonałam już chyba ostatnich (naprawdę ostatnich :wink:) zakupów w tym sezonie. Do ziemi poszły dwa kolejne jałowce płożące.

    26 lipiec
    Nastał czas wypoczynku urlopowego. A ściślej miał nastać. niestety za sprawą psa (chociaż ...
  3. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2005
    11 lipiec
    ogrodnictwo - melduję, że małżek się przyłożył i dzisiaj zakończyliśmy wstępne prace ogrodnicze od frontu. Teren wyrównany, trawka posiana, pełna kultura. :P
    Coby tylko ta trawa wzeszła! Połówka mówi, że wzejdzie i będzie picabello bo, nawet nawóz i substrat torfowy rozsypaliśmy, czego we właściwym ogrodzie nie stosowaliśmy, a i tak wyrosło. :lol:

    No ale zawsze coś po drodze musi się skichać. :evil: Przystąpiliśmy ...
  4. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2005
    bez daty
    żyjątka - czyli co mieszka w moim ogrodzie
    Mam ślimaki, takie z domkami, ale w ilości znośnej. Jednak poczytałam, że są szkodnikami i jedzą liście, więc jak tylko któregoś spotkam, lądują za płotem na niezagospodarowanym w tej chwili kawałku łąki, a niektóre kończą swój szczęśliwy żywot pod nożem kosiarki (blee :-? ).
    Są i dżdżownice (chyba), które spotykam tylko przy okazji wkopywania kolejnych roślinek, więc generalnie mają spokój.
    Natomiast, ...
  5. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2005
    06 lipca
    długo się zastanawiałam..., ale jednak, niech będzie KU PAMIĘCI (przestrodze?)...

    Rozprawa pt:
    "Negatywny wpływ pozytywnych czynników zewnętrznych na wybrane jednostki ludzkie przybyłe z obszarów nieatrakcyjnych ekonomicznie na tereny rozwojowe"

    (...) a powiadają, że ludzie się nie zmieniają....
    Po transformacji ustrojowej, na terenach naszego województwa, w aglomeracjach wiejskich i małomiasteczkowych, ...
Strona 1 z 18