dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2004
    23 lipca
    osprzęt elektryczny - stosowne zakupy poczynione. Wybrałam z Legranda serię sistena. Chciałam jakieś bajeranckie, ale w ostateczności mój konserwatyzm zwyciężył - gniazda będą wszędzie białe, tylko w łazience w kolorze aluminium (pod dekory i inne takie tam). Narazie wzięłam na 64 pkt. (dobiorę gdyby czegoś brakowało). Dostałam 15% upustu. Za wsio wyszło ok. 1,5k, ale vat bierze na siebie elektryk (potem refaktura).

    24-25 lipca
    W łikend pracowałam ...
  2. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2004
    22 lipca
    Kurna blada muszę napisać na gorąco, bo białej gorączki właśnie dostałam :evil: , w temacie:
    kafelkowanie wc - przed chwilą telefon z placu boju. Po koniecznych uzgodnieniach poinformowali mnie, że jeden kafel na podłogę już pękł (trudno z tym się liczyłam), ale dobili mnie gdy zapytałam:
    - jak się wam kładzie ten klej elastyczny (mapei za całe 45 zł worek!)
    a oni mi na to:
    - jaki mapei?! na skałkę kładliśmy
    - jaką skałkę?! ...
  3. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2004
    17-21 lipca
    elektryka powraca - wzięliśmy się do montażu osprzętu i co się okazało? Ci moi sławni elektrycy podłączyli tylko (dla picu) 2 punkty świetlne, a w żadnym gniazdku nie ma prądu :o. Po odkręceniu rozdzielni okazało się, że nic nie jest podłączone (pewnie taka ich praktyka by mieć klienta w garści :evil:). Ja jednak po tym wszystkim telefonować do nich nie będę i już.
    Umówiłam się, że prąd (tzw. wydzwonienie kabli), brakującą ...
  4. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2004
    12-13 lipca
    sufity cd - pęknięcia poprawione (może teraz już będzie okey?).

    malowanie sufitów - może się nie znam, ale uważam, że moi malarze chyba przeginają. Wjeżdżam na budowę i patrzę, a oni te sufity z pistoletu, zamiast wałkiem. Oczywiście zachlapali mi pół ścian (i teraz to, już napewno bez malowania się nie obejdzie) i betonik na podłodze. Zużyli przy tym 20l farby, a na moje oko dojechali dopiero do połowy. No i musiałam dokupić ...
  5. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2004
    09 lipca
    sufity - ZAGADKA
    Patrzę wczoraj na nasze nowe sufity i co widzę?
    ODPOWIEDŹ
    4 pęknięcia na łączeniach. Po prostu suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper :evil:
    Oczywiście wiedziałam, że pracują (sufity oczywiście) i mogą pękać, ale mój główny majster sączył mi wczoraj jad do ucha:
    - "Są pęknięcia, bo wykonawcy zamiast dać siatkę, jakąś tam bindę dali (taka fryzelinka - przyp.autora), , a siatka przecież jest mocniejsza, ...
Strona 10 z 18