dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2004
    04 czerwca
    kafle - przyjechały budowę: duże, ładne, piękniste, do ułożenia w sypialni i pokoju syna.
    Ale byłoby za pięknie, za normalnie, więc okazało się, że kierowca wiózł kartony "na sztorc". Skutek: 6 kafli pobitych w drobny mak, do wymiany (powiesić kierowcę) :x

    sufity - ekipa zaczęła kłaść płyty k-g. Już wiedzą, że przesadzili z terminem - nie wyrobią się w 4 dni. Po korekcie wyszło, że będą robi ok. 2 tyg.

    07 czerwca ...
  2. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2004
    cd 02 czerwca
    to, był trudny dzień, a ściślej jego druga połowa.
    - godz. 12.30 - dzwoni majster, że zamówiony styropian przyjechał, płyty k-g przyjadą za chwilę, ale będzie problem z rozładunkiem, bo on jest sam, a kierowca nie chce pomóc.
    - godz. 12.35 - telefonuję do domu. Niestety mąż w mieście załatwia jakieś sprawy i jest nieuchwytny.
    - godz. 12.40 - telefon do majstra z pytaniem czy nie ma w pobliżu na innych budowach jakiś ludzi? Niestety, odpowiedź ...
  3. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2004
    01 czerwiec
    małżowinka odebrany i już w domowych pieleszach :P

    tarasy - robota rozpoczęta.
    wyszło, ze tego tarasu to, będzie coś ok. 60m2. forum stwierdziło, że buduję lądowisko :lol:
    dodam, że dość kosztowne, no ale bez tarasu się nie da.
    mam glinę jak narazie i na jesień przyjdzie mi brodzić po kolana w błocie, tzn. wpierw otworzę drzwi z salonu lub oranżerii, potem wykonam z ramy skok pół metra w dół, prosto ...
  4. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2004
    10-31 maj
    w sprawach budowlanych jak narazie większych robót nie było.

    schody wejściowe - zrobione szybko i ładnie. wyszły 2 szerokie stopnie, a przed wejściem "zatopiono" korytko pod wycieraczkę (w bliżej nieokreślonej przyszłości wszystko do obłożenia płytkami). :P

    montaż sanitariatów - zakończony, wszystko działa jak narazie bez zarzutu (niewiarygodne ile kasy trzeba na te śrubki, złączki, wężyki :o).
    dzięki tym ...
  5. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2004
    06-09 maj
    wylewki - już po robocie, mogę zamknąć temat. hurrrra, the end, cześć pieśni :P
    facet został domówiony, wjechał z ekipą w czwartek i uwaga...... rozłożył sprzęcicho o 8.00 rano, a zwinął o 14.00 (o takie miałam oczy, oooo :o )
    no i mam piękniste, równiste podłogi i jest pięęęęęęknie, już jak w prawdziwym domu (nie mogę się oprzeć pokusie, żeby już się nie wprowadzić).
    muszę jeszcze raz podziękować Ivette za ten namiar: facet rzeczowy i porządny. ...
Strona 12 z 18