dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

czupurek

  1. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2000 i 2001
    Nie bardzo pamiętam na czym zeszły nam te dwa lata. Pewnie pracowaliśmy sobie etc. Z pensji, choćby nie wiem jak dużych i tak budować się by nie dało. Nasz plan był następujący:
    - kredyt na pociągnięcie budowy do stanu surowego zamkniętego
    - środki ze sprzedaży drugiego, przez nas zasiedlonego mieszkania, na resztę budowy.
    Ale jak patrzyłam na oprocentowanie tych kredytów, wymagania (mimo, że niby mi byłoby łatwiej bo sama siedzę ...
  2. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 1999 -
    wiosna
    Transakcje przeprowadzone, zaczęła się papierologia. Jednocześnie nie możemy się nacieszyć kupionym obszarem (jejku jak dużo całe 1200m - końca nie widać). Cena działki - 17 zł m2
    Co drugi dzień jeździmy doglądać włości. A że wiosna, a teren gliniasty no to cóż - zakopaliśmy się przy którejś wizycie po same drzwi. Dobrze, że jest komórka - wołamy pomoc drogową, która... niestety nie pomogła, bo też się zakopała i dopiero ...
  3. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 1998 -
    początek roku - zaczynamy fantazjować gdzie chcelibyśmy mieszkać, tu, a może tu? Pomysłów wiele.
    Rozpoczyna się rajd w okolicach Szczecina. Bardzo podobają się grunty rolnicze (obok las, woda), ale do kupienia kilka ha naraz, a do najbliższej linii energet. kilka km. Gdy wziąść do tego koszty przekształcenia, dzielenia, zbrojenia, stwierdzamy, że to nie te progi i chyba nic z tego nie będzie.
    Rodzina i znajomi też nie podtrzymują na duchu: na ...
  4. Spóźniony dziennik Czupurka

    Na forum trafiłam w listopadzie 2003 r. i jak ja bardzo żałuję, że nie byłam tu wcześniej, ale cóż lepiej późno niż wcale. :cry:

    Ale zacznę od początku:

    Rok 1997 - stanowimy 3-osobową rodzinę, która mieszka w 2-pokojowym mieszkaniu, a drugie 2-pokojowe wynajmuje. Z uwagi na to, że na wynajmie kokosów nie ma i trzeba wciąż pilnować lokatorów, stanęła decyzja: posprzedawać co się da i kupić większe już takie naprawdę nasze.
    Jak trafił do mnie ...
Strona 18 z 18