dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2005
    30 maja
    ogrodnictwo cd - ależ to był długi i gorący łikend. W sobotę przejęliśmy zwyczaje mieszkańców południowej europy i do 18-stej nie wychodziliśmy z domu - u mnie na tym polu nie ma po prostu gdzie się schować. :o

    No i poszalałam - pewnie przez te upały i nakupiłam roślinności oraz ileś tam worów z ziemią. A najgorzej mieli moi faceci - musieli to, wszystko, w afrykańskich temperaturach posadzić .
    Nasz ogród wzbogacił ...
  2. Spóźniony dziennik Czupurka

    ależ zaległości! nawet nie przypuszczałam, że tak mnie pochłonie ogrodnictwo :o

    Rok 2005
    14 maja
    brama - dla porządku wyjaśniam: nic nie jest jajowate, tak ma być, w końcu te parę metrów musi taka brama jechać. uffff.....

    ogrodnictwo - ogarnęła mnie prawdziwa mania sadzeniowa. Mam nadzieję jednak, że to naturalna kolej rzeczy. W końcu trawa posadzona i rośnie, obejście jako tako wysprzątane, to i przestrzeń zieloną trzeba wypełnić.
    ...
  3. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2005
    11 maja
    brama, furtka - zamontowane, całość wygląda ok i chodzi lekko. :P Nie znam się, ale sąsiad mówi, ze chyba jedna rolka jest jajowata, bo brama lekko skacze góra-dół. No cóż złożę szybką wizytę dystrybutorowi, niech wyjaśni sprawę.
    Kable do zamka furtki przełożone bez większego problemu, teraz muszę jeszcze jej otwierańsko zamontować typu:
    1. gość dzwoni
    2. ja luken przez plazmę (czyli drzwi)
    3. jest ok, to naciskam przycisk
    4. gość ...
  4. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2005
    05 maja 2005
    thuje - zakupiłam na próbę ponad 30 szt żywotników zachodnich wysokości 40-50 cm po 3 zł. Niestety nie znam jeszcze nazwy. Dzisiaj odbyło się wielkie sadzenie na stronie północnej, mam nadzieję, że przyjmą się bez większych problemów.

    09 maja
    brama i furtka - uwaga, uwaga - przytargałam właśnie długo oczekiwane żelaztwo - piękniste i zielone. Jutro wielki montaż juhuuuuu :P

    Tak montaż, o ile się uda bo, ktoś był ...
  5. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2005
    21 kwiecień
    ogrodzenie the end - prace zakończone. Ogrodzona cała posesja. Muszę przyznać, że mimo wcześniejszej niechęci do siatki, całość wygląda przyzwoicie. Po odliczeniu części kosztów przypadających na sąsiadów (ok. 25mb), ogrodzenie kosztowało mnie 5,3k.

    Majstry zamontowały również, świeżo przywiezione, 4 słupki pod bramę i furtkę. Kiedy 4-go maja odbiorę "zamknięcia" i będzie na zicher. :P

    Co jeszcze w tym sezonie? jak się ...
Strona 3 z 18