dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Masz babo placek... czyli Dziennik "Domu z płaskim dachem", który tak na prawdę jest bardzo mało plaski!

  1. Dziennik "Domu z płaskim dachem"

    - 13-06-2011 - 09:40 (Masz babo placek... czyli Dziennik "Domu z płaskim dachem", który tak na prawdę jest bardzo mało plaski!)
    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    Temat dosyć odległy i nie skupiamy się na nim obecnie wcale, ale tak sobie z ciekawości policzyłam i wyszło mi, że będziemy mieć taras o powierzchni 82mkw...sporo tego
  2. Dziennik "Domu z płaskim dachem"

    - 11-06-2011 - 08:49 (Masz babo placek... czyli Dziennik "Domu z płaskim dachem", który tak na prawdę jest bardzo mało plaski!)
    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    Na budowie, małżonek ze szwagrem zbili większość tzw. pasów pod szalowanie stropu. Musimy jeszcze dokupić 100 stempli, aby to ich dzieło zostało dokończone. Małżonek coś przebąkuje, ze może by jeszcze jakimś cudem (tylko ja nie bardzo wiem jakim?) udało się w tym sezonie zrobić więźbę i położyć papę.
  3. Dziennik "Domu z płaskim dachem"

    - 28-05-2011 - 20:56 (Masz babo placek... czyli Dziennik "Domu z płaskim dachem", który tak na prawdę jest bardzo mało plaski!)
    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    Nareszcie pada deszcz...ale mam nadzieję, ze nie będzie teraz za to lało bez końca Małżonek jak obiecał wyższe ściany tak wziął się do roboty i wymurował dzisiaj, mimo deszczu paletę silikatów.. Po niedzieli trzeba jeszcze dokupić 5 palet. Żeby nie było jednak zbyt pięknie to wyszły znowu jaja z wysokościami - tym razem okien i drzwi
    W związku z tym, że ocieplenie podłogi będzie wyższe to zmniejszy się wysokość od podłogi do okien. Dziwnie było
    ...
  4. Dziennik "Domu z p?askim dachem"

    - 26-05-2011 - 20:24 (Masz babo placek... czyli Dziennik "Domu z płaskim dachem", który tak na prawdę jest bardzo mało plaski!)
    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    Wklejam ku pamięci
    W temacie inspiracji - moja najnowsza miłość mozaika metalowa DUNE Penny Copper marki Barwolf - rewelacja


    Płytki z kolekcji „My Way Paradyż Group”
    Noce my way

    ...
  5. Dziennik "Domu z płaskim dachem"

    - 24-05-2011 - 21:35 (Masz babo placek... czyli Dziennik "Domu z płaskim dachem", który tak na prawdę jest bardzo mało plaski!)
    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    Pospieszyłam, się twierdząc, że murarze prawie skończyli "Prawie" robi jednak wielką różnicę
    Panów mamy - a raczej mieliśmy dwóch. Główny majster naprawdę bardzo w porządku gość. W tym roku pracował z nowym pomocnikiem i chyba pod koniec budowy coś się nie dogadali i pomocnik odszedł sobie w siną dal. Ponieważ nie wiele zostało do końca majster stwierdził, że nie będzie już nikogo szukał tylko sam dokończy budowę. Faktycznie jak by się uparł
    ...
Strona 1 z 45