dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Liseczek

  1. Dziennik Liseczek Apis 3

    Fundamenty (a w zasadzie układanie elementów thermomuru) trwało raptem jeden dzień mimo że łatwo nie było. Potem trzy dni zalewania i fundament gotowy.
    Pogoda nie rozpieszczała zatem izolowanie przeciwwilgociowe było robione na raty jak pogoda pozwoliła (malowałem Visbitem a pokem przykryłem jeszcze folią)
    Potem znów dałem się namówić aby wylewkę na podłodze zrobić później jak ściany już będą albo i dalej. Kolejny błąd. z rusztowaniem i taczką znacznie ...
  2. Dziennik Liseczek Apis 3

    Rety strasznie mało czasu na wpisy.
    Robota własnymi rękami ma swoje wymagania. Nie zostawia wiele czasu na internet a szczególnie wpisywanie.
    Ale po kolei.
    Geodeta przyjechał, wymierzył. Tego samego dnia koparka wykopała dołki na ławy. I tu uwaga po raz pierwszy i ostatni dałem się namówić na to by wykopać rowek na ławy wsadzić zbrojenie zalać. Do d... z taką robotą ani dostępu ani wygody wszystko się osypuje a potem i tak trzeba odkopać bo fundament trza ...
  3. Dziennik Liseczek Apis 3

    14.03.2009
    Zakup stali do fundamentów
    Zaczeło się własnoręczne kręcenie zbrojeń nie jest męczące ale się schodzi.
    Została końcówka
    Dziś będę dokańczał o i le pogoda pozwoli bo jakoś deszczowo...
    Dziś ma też przyjść geodeta i posadzić wreszcie ten nasz budynek tam gdzie trzeba. Ale pogoda...
  4. Dziennik Liseczek Apis 3

    Hej
    Dopiero dziś zakładam dziennik mimo że kilka spraw już ruszyło.
    Ale może po kolei
    Działka jest.
    Przekonywanie swojej lepszej połowy że budowanie to jest to co tygrysy lubia najbardziej i potrzebują równie bardzo trwało do września 2008
    Wybór projektu zajął prawie dwa miesiące
    wybór padł na projekt APIS 3.
    Potem niewielkie przeróbki i pod koniec 2008 zaczynam kompletować papiery.
    Prąd, gaz poszło szybko tylko cena ...