dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Amelia 2

  1. Powrót do korzeni czyli buduję Planetę 2

    Załącznik 12989
    Białobok jak widać na razie jest zadowolony, wszystkie młode przyrosty podniesione, szkoda tylko że już zielenieją:( zakwitła weigela w łezce z lewej strony wejścia, pod oknem kuchennym
    Załącznik 12990
    i pienna pęcherznica z prawej
    Załącznik 12991
    Różne zwierzątka odwiedzaja działeczkę:) zmorą jest chudy długonogi kocur, który bezczelnie łazi po domu gdy drzwi zostawiam otwarte, ostatnio spotkałam ...
  2. Powrót do korzeni czyli buduję Planetę 2

    Działeczka sprzedana ! :wiggle:Radość podwójna bo kaska wpłynęła i kłopot z głowy, bo chociaż niezbędne minimum czyli wykaszanie trawy robić trzeba było, a ostatnimi deszczowymi czasy czynność to niełatwa. Na tym terenie ziemia jest rewelacyjna, czarna, tłusta,wszystko rośnie jak szalone ale i mokro miejscami woda stoi tygodniami :eek: przed sprzedażą wykaszałam chodzac po trawniku jak po nasączonej gąbce, a teraz to już nie mój problem ;) roślinki przewiezione:D moi synkowie ...
  3. Powrót do korzeni czyli buduj? Planet? 2

    Znalazłam na tablicy ogłoszeń w Rodzinnych Ogródkach Działkowych karteczkę osoby chcącej nabyć działkę, umówiłam się na niedzielne oględziny a tam na działce istny busz! conajmniej 30-centymetrowa twarda wykłoszona trawa:jawdrop:pół piątku i całą sobotę kosiłam na mokrym trzęsawisku bo do obsługi mam też 2 alejki jako że działka narożna, ale jaki efekt ;)
    Załącznik 11549

    Załącznik 11550no, domek nie za piękny ale przed ...
  4. Powrót do korzeni czyli buduj? Planet? 2

    Załącznik 11546
    Gotowe, czyż nie pięknie? Dali skrzynkę na listy kolorem pasującą do cokołu domku, tylko nie pomyślał ten ktoś że teraz większość listów a z nich głównie to rachunki przysyłane są w kopertach większych niż tradycyjne i do tej śliczności-ciupki się nie zmieszczą:eek: Ale jak stwierdził jeden z naszych wcześniejszych prezydentów mianując miss polonia na rzeczniczkę '"jak nie może być dobrze, niech będzie chociaż ładnie":D ...
  5. Powrót do korzeni czyli buduję Planetę 2

    Przymierzam się pomału do nowego ogrodzenia bo słupki drewniane szybko gniją, więc najpierw trzeba by zrobić bramę. Kostkarze z rozmachem zrobili mi wjazd pod wymiar drzwi garażowych więc na zwykłą dwuskrzydłową trochę za szeroko a i prawdę mówiąc marzy mi się odrobina luksusu i bramka na pilota bez wysiadania z samochodu ;) wybór padł na przesuwną. Pal diabli kuchnię, i schody, i kominek...
    Przyszedł potrójnie szczęśliwy dzień
    1. przyjechała brama
    2. ...
Strona 1 z 49