dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Amelia 2

  1. Powrót do korzeni czyli buduję Planetę 2

  2. Powrót do korzeni czyli buduję Planetę 2

    Niedługo rozstanę się z moją piękniutką bramą, która zbudowaliśmy z synkiem i która dzielnie służyła od początku budowy , zamykaną a jakże na haczyk
    Załącznik 10536
    po ułożeniu kostki wjazd zrobił się szerszy i trzeba było ją nadsztukować pozostałościami sufitowymi z poddasza;)
    teraz są już podwaliny pod nową, solidną, która wygrała z kominkiem:eek: w końcu idzie lato, do jesieni może się uciuła na kominek a solidne zamknięcie jest ...
  3. Powrót do korzeni czyli buduję Planetę 2

    Pod dwoma jałowcami, pochodzacymi z różnych źródeł wyrosły jakieś dziwne grzyby, :eek:prawdopobnie musiały być strzępki grzybni lub zarodniki w korze albo w kupnej ziemi do iglaków
    Załącznik 10390
    Załącznik 10391
    nie wiem co zacz ale pierwsze skojarzenie jakie przyszło mi do głowy to smardz:confused:
  4. Powrót do korzeni czyli buduję Planetę 2

    Zgodnie z zasadami Feng Shui od frontu domu powinna znaleźć się woda, ja zaplanowałam oczko z tyłu, przy tarasie, ale skoro tak ma być to dałam drugie życie wannie narożnej z odzysku i jest woda na przedogródku :D i nawet z wodotryskiem!
    Załącznik 10385
    pochwalę się ciekawostkami
    Załącznik 10386świerczek Push
    Załącznik 10387serduszka już 2 tygodnie czeka w wiadrze na swoją kolej
    Załącznik 10388karminowo ...
  5. Powrót do korzeni czyli buduję Planetę 2

    Każdą wolną i pogodną chwilę spędzam na wsadzaniu roślinek, które udało się przewieźć z ogródka działkowego przed porą deszczową. Przez 3 lata zgromadziłam sporo ciekawych- jak mi się wydawało- okazów i teraz mam ogrom podrośniętych, w większości czerwonych i żółtych :eek: Okazuje się że 1200m2 to wcale nie tak dużo i robi się według krytykantów pstrokacizna, według optymistów - wesoło, kolorowo;) Taras już prawie obsypany i obsadzony, brakuje jeszcze kilku największych ...
Strona 3 z 49