dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar KamaG
  2. Avatar KamaG
    przepraszam, za zrywność, blat jest z drewna jesionowego
    nie wiem, czy białe szafki żółkną, na pewno takie jak moje na wysoki połysk są ciągle brudne, łatwo to myć-wystarczy ręcznik papierowy i płyn do szyb, ale przy moich chłopakach musiałabym chyba ze dwa razy dziennie przecierać, żeby było ok, za to te fornirowane są super bo nie widać brudu, wiadomo myć trzeba, ale nie tak często
  3. Avatar KamaG
    przepraszam, za zrywność, blat jest z drewna jesionowego
    nie wiem, czy białe szafki żółkną, na pewno takie jak moje na wysoki połysk są ciągle brudne, łatwo to myć-wystarczy ręcznik papierowy i płyn do szyb, ale przy moich chłopakach musiałabym chyba ze dwa razy dziennie przecierać, żeby było ok, za to te fornirowane są super bo nie widać brudu, wiadomo myć trzeba, ale nie tak często
  4. Avatar thompheus
    Moje gratulki!
    My na razie w wizjach mamy naszą pchłę ale już wkrótce
    Układ ten sam choć o przeróbkach projektu w naszym dzienniku troszke napiszę.
    Pozdro.
  5. Avatar ganiutek
    U nas podobne ułożenie kuchni - tyle, ze w miejscu Twojej prawej ściany - wejście do spiżarni.
  6. Avatar ganiutek
    Super się zapowiada! Ciekawy kominek
  7. Avatar ganiutek
    Ja też choruję na białą kuchnię i tego typu blat. Zdradź Kama z czego ten blat . Bardzo ładnie to wszystko wygląda!
  8. Avatar aga_ada
    witaj obejrzałam twój dziennik i jestem zauroczona zwłaszcza kuchnią, mam do ciebie pytanie jakie duże masz okno w kuchni i na jakiej wysokości masz ten cudny blato - parapet, gdyż wydaje mi się że, moje okno jest za nisko a garba nie chcę dorobić ......
  9. Avatar koka1
    Witam!
    Bardzo ładnie prezentuje się domek i jego otoczenie, już ukwiecone
    Czy mogłabyś zdradzić jak nazywa się owa blaszana podbitka i czy jest w dobrej cenie, w stosunku do drewnianej? Będę wdzięczna za odpowiedzi.
    Pozwalam sobie napisać, bowiem przed nami aktualnie wyzwanie pt. DACH i już na starcie spore dołki finansowe. Więc szukam sobie różnych tańszych, zamiennych rozwiązań, takich jak Twoja podbitka, być może, albo np. struktonit do pokrycie komina, zamiast klinkieru. Pusta kieszeń inwestorska powoduje, że głowę można zwichnąć, ale dzięki temu wciąż się rozwijamy ...

    Pozdrawiam serdecznie,
    kasia.
  10. Avatar monia i stasiu :)
    Bardzo mi się podoba taki blat i nawet dużo myślałam nad takim. Fronty szafek bym chciała białe, a blat z drzewa dębowego. Nie wiem z jakiego Ty masz. Tylko niektórzy odradzają białe szafki, bo zżółkną
    A mi się tak bardzo podobają. Pozdrawiam
  11. Avatar KamaG
    witaj Mona, dzięki, ale męki z nim przechodziliśmy i wciąż nie jest gotowy, w sumie to tylko sobie leży
  12. Avatar Mona7
    Ale za to jest się czym pochwalić. Piękny ten blat!
  13. Avatar Mona7
    Ale czad dom pełną parą. Gratuluje. Też już chciałabym tak mieć