dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Dziennik Józi S.

  2. Dziennik Józi S.

    Pan Pawełek walnął cenę na meble do przełknięcia:
    1. kuchnia - 4,8k + sprzęt, ale kupowany w sierpniu, bo producenci mają podobno promocje,
    2. szafa w wiatrołapie - 1,1k,
    3. garderoba - 3,2k,
    4. szafka w kibelku - 0,25k,
    5. meble do pokoju Ali - ok. 2k.

    Już pisałam, a właściwie żaliłam się na wykonawców, że mają mnie z tzw. dojną krowę i proszę...!! Na potwierdzenie: "zgodziliśmy" się swojego czasu na cenę docieplenia ...
  3. Dziennik Józi S.

    Wczorajszy plan dnia został zrealizowany w 100%, a nawet w 130%.

    W Castoramie oprócz kafli kupiliśmy 11 płyt OSB na strych (1 tys. zł. :evil: ) i wannę narożną z osprzętem. Co tam, jak szaleć to szaleć. I tak trzeba było zapłacić za transport powyżej 1 tony (120zł)

    Dzisiaj trzeba:
    - powiesić hydraulika, bo znowu przeciął 2 kable (cielę majowe),
    - przyjąć transport z Castoramy i co za tym idzie kupić kszynkę piwa za pomoc w rozładunku, ...
  4. Dziennik Józi S.

    No to robota idzie dalej.

    Wszyscy w komplecie na stanowiskach. Ale...
    No właśnie, zauważyłam, że do "grubszej" roboty wszyscy się garnęli a teraz przy wykończeniach zaczynają się fochy.
    A to, że mało płatne, a to, że czasochłonne, że w zasadzie to woleliby nie robić. Na razie tłumaczę, że się podjęli wcześniej i niech się wywiązują, ale powoli zaczyna mi brakować cierpliwości. Boję się, że w końcu wypalę: "Kończyć to, ...
  5. Dziennik Józi S.

    Trochę mnie tu nie było, no ale już jestem.
    Zaległości porobiło się w dzienniku co niemiara, więc zaczynam.

    Najpierw trochę o kosztach. Wczoraj wprowadziłam do komputera kolejne (ostatnie) faktury. Koszt budowy wyniósł do tej pory 153.000,00zł. Skąd ja miałam tyle pieniędzy? :roll: :o

    W zasadzie już jestem na etapie wykańczania (konieczne będą zdjęcia - to później), ale otoczenie domu przeraża ogromem prac do wykonania. Czekają nas ...
Strona 2 z 4