dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

malka

  1. Ziewnik malkowej niebudowy

    położyłam jeszcze korytarz i pokój w którym składowany był styro, a potem póznym wieczorem piatkowym z pomocą ślubnego i brata rozłozyliśmy magiczna srebrną folię :D





    ...
  2. Ziewnik malkowej niebudowy

    Cytat Napisał malka

    dobry wieczór i dobranoc ....
    czy ja jeszcze żyję, czy to juz piekło :roll:
    :lol: :lol: :lol:

    Na tyle było mnie stać 14 sierpnia o 01.17, gdy wróciłam do domu po układaniu styro w drugiej części salonu ...juz nie pamiętam jak sie czułam, ale raczej kiepsko :roll: praca na trzecią zmiane jest męcząca



    ...
  3. Ziewnik malkowej niebudowy

    Cytat Napisał malka

    A ja dokładnie o 00.59 skończyłam układać styro w kotłowni,niby najmniejsze pomieszczenie w domu...ale te rurki wykańczają :roll:

    Ku..a kręgosłup mi jelitem grubym zaraz wyjdzie :roll: aaaaałaaaa
    teraz sie zastanawiem, co jestmniejsze łazienka czy kotłownia :roll: jakaś niezdecydowana jestem :roll:

    fotki kotłowni

    ...
  4. Ziewnik malkowej niebudowy

    12 sierpnia przyszedł czas na część salonu, tu odbyło sie bez większych perturbacji. Jedynie rura napowietrzajaca kominek i kilka rurek z kuchni, ale te były ładnie podkute w wylewce....skończyłam więc nieco wcześniej

    Cytat Napisał malka
    A ja dziś dokładnie o 23.48 skończyłam układać styro w mojej wypoczynkowej części salonu :D
  5. Ziewnik malkowej niebudowy

    10 sierpnia ok godziny18 rozgrzana sobotnia łazienką zaczęłam układać kuchnie.
    Nauczona doświadczeniem, zaczęłam od newralgicznych okołorurkowych miejsc (kurna, po co tyle rurek w kuchni :o ), ale jakoś po mału i z chlebkiem poszła i kuchnia

    relacja z komentów
    Cytat Napisał malka
    dokładnie 00.04 - skończyłam układać styro w kuchni :roll: padam na dziub ....i wlazłam na dechę z zardzewiałym gwoździem...przebiłam stopę :roll:

    to szybka relacja z budowy
    ...
Strona 3 z 17