dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

wiarus

  1. Dziennik "Wiarusa"

    Przed Świętami Wielkanocnymi (czwartek) siedzimy w pracy w męskim gronie no i pogoda piękna więc ktoś rzucił pomysł może by tak w piłke pograć na trawie no i stało się :słaba rozgrzewka , kiepska murawa żle postawiona noga no i finał : bucik gipsowy, ale rodzina miała ubaw. Na budowie: tynki skończome nawet nieżle wykonane .Jedna uwaga kiedy obchodziłem sąsiednie budowy zauważyłem że majstrowie coraz mniejszą rolę przywiązują do staranności wykonania tynków a to cyba ...
  2. Dziennik "Wiarusa"

    Jeszcze jedna uwaga , może czytają nas własciciele hurtowni budowlanych. Wstaje o 6.00 pracuję od 8.00 do 16.00 , szefa mam niewyrozumiałego(delikatnie mówiac -zero wyjść w czasie pracy) no i popołudnie jest takie że zdążymy odwiedzić z żoną jeszcze jedną hurtownie jadziemy do drugiej i ping pong , drzwi zamknięte . Ceny w sklepach mamy unijne a godziny pracy sklepów, hurtowni komunistyczne od 8.00 do 17.00 , nieraz się trafi do 18.00( OBI itp. to sklepy moim zdaniem nie dla ...
  3. Dziennik "Wiarusa"

    20.03.
    Na budowie nic nowego - tynki się robią - ale terzaz na parterze.Póki co jestem zadowolony , od kiedy w czasie wiosennych porzadków wywiozłem wszystkie puszki i butelki po napojach procentowych znalezione po zimie(stanie surowym) z działki to teraz jeszcze żadnego takiego opakowania nie znalazłem , ... dziwne , albo dobrze sprzątają po sobie albo nic nie piją. Chyba w sobote zrobie próbe i wezmę pare browarków na działke , zobaczymy czy pogardzą moim poczęstunkiem. ...
  4. Dziennik "Wiarusa"

    15.03.
    Pogoda się zepsuła ale maister-Sławek mówi że to dla tynków na suporeksie lepiej jak nie jest gorąco to wtedy ściany tak nie piją i tynki nie pekają.Dzisiaj skończyli tynki na poddaszu .Żona mówi że nie potrzeba gładzi ale majster zaleca żeby chociaż z raz przeciągnąć to wtedy farba leoiej kryje , bo jak będziemy malować bezpośrednio tynki to farba pokryje dopiero gdziś po trzecim malowaniu a jak się chociaż raz przeciągnie ściany gipsarem to i może jednokrotne ...
  5. Dziennik "Wiarusa"

    A było to tak: jest stan surowy otwarty, początek Marca 2002 roku :
    04.03.
    Wszedł elektryk i zaczeło się ..... ,moje kochanie chce fantazyjnie i wymyślnie ja praktycznie.
    Poddasze to była pestka, 3 gniazdka i lampa centralnie na suficiew każdym pokoju.Tylko w jednym pokoju zaznaczyłem gniazdko pod oknem i elektryk się pytł czygniazdko będzie mocowane do ściany czy do grzejnika :smile: .Na poddaszu wyszło 26 punktów(byłem zdziwioony że tak mało) , na parterze ...