dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. News z placu boju 04.11.2010

    O jizas ... ale mnie tu nie było ....

    Generalnie sporo się zmieniło:
    - mamy okna
    - mamy prawie otynkowany domek (siatka z klejem)
    - mamy parapety zewnętrzne
    - położona została instalacja wodna
    - zrobiona elektryka i system alarmowy
    - postawiona ścianka z cegły między salonem, a klatką schodową - niestety część do rozbiórki bo murarz nie był profesjonalistą i wyszła lekko krzywo
    - mamy już wykonane odwierty pod ...
  2. C131a czyli Delikatny z "małymi" zmianami Anety i

    No i jeszcze dla tych co zauważyli jakiś dziwaczny detal na dachu - to nie jest nasz Tygrysio, ale jego dobry kumpel


    A tak wyglądają podpory dodatkowych belek więźby. Chyba pozostawimy je bez zabudowy, jedynie pomalujemy bezbarwnym lakierem lub olejem.


    No i to chyba tyle na dzień dzisiejszy
  3. Dach

    Dziś można powiedzieć zakończono dach

    Zostały im jeszcze jakieś detale, ale wygląda już SUPER!

    Ale od początku ... uszkodzona przy wodzie krokiewka


    Dachóweczka już na dachu


    A tak prezentował się kawałek dachu.
    ...
  4. Mamy wodę

    A jednak w dzienniku zdjęcia ucina dziwna sprawa bo na blogo-dzienniku wszystko jest OK ...

    Tymczasem wczoraj był u nas Pan z wodociągów z Koluszek i ... mamy wodę . Nie obyło się bez stresu i niespodzianek, Pan pojawił się na budowie o 16 zdziwiony, że budowa nie przygotowana i dodatkowo Panowie z APK zrzucili mi dachówkę idealnie we wjeździe na działkę ...

    Facet więc już prawie odjeżdżał, ale na prośbę małżonki poczekał na mnie. ...
  5. C131a czyli Delikatny z "małymi" zmianami Anety i

    Coś mi ucina zdjęcia - mam nadzieję, że to tylko kwestia wyświetlania na moim komputerze.

    Czas chyba na więźbę:


    I trochę z boku:


    Oczywiście konstrukcja dachu nie była wystarczająca w projekcie więc cieśla musiał ją delikatnie "podrasować" dając dwie dodatkowe beleczki 25x30 do podtrzymania ...
Strona 1 z 13