dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. C131a czyli Delikatny z "małymi" zmianami Anety i

    Znalazłem jeszcze kilka ciekawych zdjęć działki z poziomu gruntu zrobionych na wiosnę 2009.



    i taki mały kwiatuszek wyrósł nam spod trawki :-)



    nie może także zabraknąć naszego towarzysza, który chyba najbardziej czeka na domek - 41 m2 powierzchni do hasania to zdecydowanie zbyt mało ...

    ...
  2. C131a czyli Delikatny z "małymi" zmianami Anety i



    Tak mniej więcej chciałbym żeby wyglądał nasz delikatny - z góry przepraszam osobę, której podkradłem zdjęcie, ale podkradłem je tak dawno, że nawet nie pamiętam gdzie :-)



    A tak wygląda nasza działka podglądana przez wujka Obame. Na czerwono nasza działeczka, a na niebiesko miejsce gdzie mniej więcej stanie DELIKATNY ...
  3. C131a czyli Delikatny z "małymi" zmianami Anety i

    Chyba czas już i na nas ...
    Od trzech lat człowiek czytał i oglądał wzdychając zmagania forumowiczów z budową własnego M, a tu nagle ... TAK zaczynamy budowę!

    Nasza historia zaczęła się w 2006 roku kiedy to kupiliśmy działeczkę 1760 m2 koło Łodzi - tuż za Andrespolem, a dokładnie w Zielonej Górze.

    Działkę pokrywał trawo-podobny perz, którego pozbycie się było koszmarem, ale ... z roku na rok postępy w pracach trwały i działeczkę przygotowywaliśmy ...
Strona 13 z 13