dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar alusia1974
    No to co innego,widze,ze dobrze przemyslana sprawa w kazdym szczegole
  2. Avatar CitroCerber
    Cytat Napisał alusia1974
    Moze jesli bedzie oddzielony od reszty pomieszczen,to bedzie ok,cale cieplo skumuluje sie w tym pomieszczeniu-ja mialam nieoddzielony i bylo latem naprawde fatalnie.Pomyslcie o tym.Pozdrawiam
    Usytuowany jest od wschodniej strony, całkowicie oddzielony - drugie drzwi, izolowana ściana. Więc nie będzie tak źle. No i docelowo będzie też markiza nad nim.
  3. Avatar alusia1974
    Wszystko fajnie z ogrodem zimowym,dopoki czlowiek zdaje sobie sprawe z tego,ze lastem,szczegolnie jesli jest usytuowany od poludnia,to jest po prostu szklarnia w domu.I naprawde nie mowie tego zlosliwie,czy goloslownie,tylko mam doswiadczenie w temacie-mialam i nigdy wiecej nie bede miala.Moze jesli bedzie oddzielony od reszty pomieszczen,to bedzie ok,cale cieplo skumuluje sie w tym pomieszczeniu-ja mialam nieoddzielony i bylo latem naprawde fatalnie.Pomyslcie o tym.Pozdrawiam
  4. Avatar CitroCerber
    Witam,

    zdjęcia wrzucam na serwis flickr.com, a następnie wstawiam je do tekstu podając do nich link (po kliknięciu na klawisz w menu)
  5. Avatar irek54
    Witam
    Właśnie zaczynamy naszą budowę i nasz dziennik. Możesz w przystępny sposób opisać metodę publikacji/załączania w dzienniku budowy, zdjęć takich jak Twoje? Chodzi o wielkość powyżej 100kB. Za link do instrukcji też będę wdzięczny
    Z góry dziękuję.
  6. Avatar CitroCerber
    Wnętrze jest aktualnie wyłożone płytami G-K. Być może jeszcze wykleimy jakąś biała tapetą
  7. Avatar JoShi
    A wnętrze szafek jakoś będziesz wykańczał?
  8. Avatar CitroCerber
    te pasy służą do dwóch celów:

    1) Pogrubiają murek do 10 cm niezbędnych do naklejenia płytek od frontu
    2) Służą za miejsce do osadzenia zawiasów od drzwiczek



    Ja też niecierpliwie czekam na efekt końcowy
  9. Avatar JoShi
    Świetnie, że pokazałeś te zdjęcia. A skoro robicie sami to się podpytam. W jakim celu montowane były te pionowe pasy OSB, widoczne na drugim zdjęciu.

    Z niecierpliwością czekam na zdjęcia z dalszej części prac i na efekt końcowy.
  10. Avatar CitroCerber
    a co? Nie można?
  11. Avatar monia i stasiu :)
    Witaj. Co wy robicie sami zabudowę kuchni ?
  12. Avatar CitroCerber
    Cytat Napisał Basiaw
    Witaj, podoba mi się zdjęcie podłogi z płytek Amonit - to kolor Cotto? Czy mozesz powiedzieć jak się użytkuje te płytki, czy nie są trudniejsze w utrzymaniu czystości przez te "niby fugi' między kosteczkami?
    Koloru niestety już nie pamiętam, co do czyszczenia - czyści się to trochę trudniej niż gładkie płytki ale te "fugi" są zaokrąglone, więc sznurkowy mop daje radę
  13. Avatar Basiaw
    Witaj, podoba mi się zdjęcie podłogi z płytek Amonit - to kolor Cotto? Czy mozesz powiedzieć jak się użytkuje te płytki, czy nie są trudniejsze w utrzymaniu czystości przez te "niby fugi' między kosteczkami? Taki wzór bardzo by mi pasował do letniej kuchni, która będzie częścią budynku gospodarczego, ale tam będzie się chodzić w butach a nie kapciach i trochę się boję, czy mnie nie trafi coś ciężkiego przez wnoszony brud, ale mam nadzieję, że niepotrzebnie się boję, bo wzór idealny do mojej koncepcji.

    pozdrawiam
    Basia
  14. Avatar CitroCerber
    To jest gres Cersanitu - Amonit + fuga Terra Ceresit - nie różni się praktycznie odcieniem.

    LINK DO KATALOGU CERSANIT
  15. Avatar KaroL&PaulinA
    Witam,
    Zachwycona jestem podłogą w kuchni i jadalni. Jakiego producenta jest ta mozaika?
    Pozdrawiam, Paulina