dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ewa

  1. Dziennik Ewy i Sebastiana

    Do diabła z tą podbitką. Utknęliśmy w rogu i to chyba na dobre. :(
    Krokiew krawędziowa (skleroza nie boli) jest troche dłuższa niż pozostałe a że Bastian nie chce jej podcinać to musimy kombinować jak ją obrobić.
    Mieliśmy dobry pomysł żeby na rogu zrobić panele równolegle do pozostałych tylko wysunięte o 2-3 cm. Coś takiego w uproszczeniu(widok z dołu):
    ...........______
    ......__|...........|
    ......................|
    ...................._| ...
  2. Dziennik Ewy i Sebastiana

    Idąc za przykładem zrobiłam album który bardzo powoli uzupełniam. Zapraszam serdecznie.
    http://community.webshots.com/album/77440593UlXiTv
  3. Dziennik Ewy i Sebastiana

    A teraz co u nas:
    Otóż paskudna pogoda :evil:
    JA SIĘ ZAPYTUJĘ CO Z TYM LATEM!!!
    W zeszły weekend kładliśmy podbitkę w iście ekstremalnych warunkach. Najpierw lało, potem było gorąco a potem znowu lunęło. Także robiłam konkurs mokrej podkoszulki i dzielnie piłowałam panele. :wink:
    Kurde, dużo tego, zwłaszcza, że również deskę czołową robimy z paneli - wyszło nam najtaniej a wygląda bardzo ładnie. Także podzieliliśmy się pracą: Bastian ...
  4. Dziennik Ewy i Sebastiana

    Dom rodziców:
    Otóż mamy z własnej, nieprzymuszonej woli sąsiadów od zachodniej strony. Są to mianowicie moi rodzice, którzy porzuceni w Elblągu przez wyrodne córki przenieśli się do tej mieszkającej najbliżej - padło na mnie :oops: Rodzice to ten typ co budowali dom bo może któraś z nas zamieszka z nimi. No, niestety przeliczyli się. Przez jakiś miesiąc trwała debata- dom czy mieszkanie. No i zdecydowali się pobudować dom na sąsiedniej działce. Z jednej strony ...
  5. Dziennik Ewy i Sebastiana

    Małe podsumowanie wydatków
    Fundamenty 30000 w tym:
    Beton B10 1700
    B15 6800
    Bloczki 7000
    Robocizna 8000

    Ściany 14600 w tym:
    Bloczki bet. kom. ok. 8000

    Strop 20000 w tym:
    Pustaki 3000
    Belki 3500
    Beton 6500
    Robocizna za ściany i strop 10000

    Dach (kompletny z rynnami, kominami, obróbkami) 35200 w tym:
    Drewno 10000
    Dachówki 12500
    Kominy 5000
    Robocizna:4800 ...
Strona 2 z 10