dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

meg60

  1. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Witaj dorka !!! U nas też pogódka super. Oczywiście, jak tylko będziesz mogła, to serdecznie zapraszam !!!
  2. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    A dziś, był bardzo miły dzień - mieliśmy forumowych gości :) :) Przyjechał z rodzinką agurek !!!!! Było nam bardzo miło ich gościć, szkoda tylko, że nie mogli posiedzieć dłużej. Ale nic straconego, nastepnym razem będzie dłużej !! Prawda ?
    Przedstawiam, agurka z rodzinką


    oto oni :)

    i najmłodsza latorośl. ...
  3. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    Wczoraj cały dzień spędziliśmy na budowie, w naszym domku :) Chłopcy dokończyli ocieplanie i deskowali strych !! A ponieważ mamy dość długie jętki nad holem górnym, musieli zrobić podciągi. Siedzieli sobie na jętkach i mocowali linki, a ja z koleżanką buszowałysmy w ogródku - kosiłyśmy ( zarosło jak diabli :( ) , pieliłysmy, sadziłam roślinki i " prywatyzowałyśmy" z sąsiedniej działki, samosiejki brzózek :) aż tu nagle - byłysmy w tym czasie na drugiej ...
  4. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    chciałabym !!!!! Ale nie wiem czy mnie będzie stać ! Buuuu!!
  5. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    No i znowu mam przeciąg..........boli mnie gardło, więc proszę trochę zwolnić !!! Wiem, że u mnie nic ciekawego się nie dzieje, ale to nie znaczy, że drzwi w dzienniku mam zamknięte. Goście wpadają, jak sąsiadka po cukier....buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !
Strona 2 z 3