dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nulla

  1. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    A nie napisałam że gdybym była na piechotę to te 19 km po Nowym Dworze to bym cały dzień dreptała, i pewnie połowy nie załatwiła, jak sie można budować bez samochodu?
  2. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    Dzisiaj miałam bardzo procowity dzionek, najpierw byłam w gminie żeby się dowiedzieć czy domek dla Bartka ( co go będziemy z bali budować 1,6m x 2,0m x 1,8m) trzeba zgłaszać - i się dowiedziałam, że trzeba więc go musze do końca tygodnia zgłosić ( podczas dłuugieggo weekendu będę go budować ze szwagrem)
    potem pojechałam do Nowego Dworu po wypis z ew.gruntów i po negocjacjach udało mi się namówić miłego Pana że na środę rano będzie gotowy- dostałam karteczkę ...
  3. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    takkie wygibasy robią mi na dachu, grunt że widac postępy
  4. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    Robota az furczy, oczywiśce nie obyło się bez pokazywania usterek poprzedniej ekipy, dlaczego ja wcześniej na dach nie wlazłam? :evil:

    Jeżeli uskoki pomiędzy płytami w wysokości 2 cm są rzeczą normalną, to mam super piękny dach! :evil: :evil: :evil:
    Panowie wywarli na mnie dobre wrażenie bo na początek sprawdzili czy połacie sa równe ( nie są) i dzisiaj musieli rozebrać połowę dachu aby to wszystko wyrównać, i nie wspomnieli ani słowem o dopłatach, ...
  5. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

Strona 10 z 19