dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    Dzwoniłam przed chwilą , robią młotki stukają aż echo idzie , jutro wrzuce zdjęcia co zrobili.

    Zobaczymy jak to będzie na razie wrażenie jest ok, i drodzy nie są, i zgodzili sie że za alkohol to sie wylatuje z hukiem i co najważniejsze kazdego dnia maja czekac zaz wróce, żeby pokazać co zrobili i przyjąć uwagi i zalecenia na dzień następny :lol:
    A kaska dopiero po robocie i testach wodnych dachu :D
  2. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    No i nie wytrzymałam, do szanownego Pana dodzwonić sie nie można, absulutne zero możliwości kontaktu.
    Wczoraj pojechaliśmy do znajomego co wynajmuje pokoje obcym przybyszom, bo zadzwonił że ma dla nas ludzi
    Pojechaliśmy pogadaliśmy i dzis rano Tuśiek ich przywiózł na dalsze negocjacje i do roboty.
    Negocjacje były bardzo burzliwe, ale zakończyły się sukcesem - zobaczymy czy robota tez sie zakończy sukcesem.
  3. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    jeszcze jedno jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem hydrofora to proszę o zgłoszenie się na priv
    Grundfos Jetpaq 220v ze sterowaniem od 2-8 atmosfer bardzo cichy.
  4. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    Czy znacie dobrego dekarza od gontów bitumicznych?
    Ja już dłużej nie wytrzymam, w poniedziałek był i zrobił daszek nad gankiem, we wtorek go nie było w środę nie zdążył, w czwartek przyjechał na godzinę żeby mi pokazać że jest i jak pojechałam do pracy to on tez pojechał w siną dal, w piątek brak w sobotę brak i jeszcze śmie twierdzić że się go czepiam i on na pewno na wtorek skończy
    Ratunku!!!!! :evil: [/code]
  5. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    Z kredytem na razie cisza bo nie mam czasu spotkac się z rzeczoznawcą, ten 20-ty to mnie co miesiąc zabija...

    Ale zaczeliśmy roboty dachowe, po kilku uprzejmych słowach do naszego wykonawcy na temat dłuuuugiej przerwy wziął się za robotę i takie są efekty pierwszego dnia

    to jest jedna z połaci daszku nad gankiem :D
Strona 11 z 19