dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    a jeszcze jedno!
    Jakby mi ktoś pomógł i powiedział jak i gdzie zamieścić zdjęcia to bym pokazała jak się budował nasz "garaż z poddaszem mieszkalnym" ale to dumnie brzmi hi hi hi
  2. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    Kochani jestem w bardzo dobrym humorze. Wiecie czemu?
    Bo znalazłam Geodetę a dokładnie MBZ znalazła za co serdecznie dziękuję. Już sie umówiłam tyle że dopiero na przyszłą sobotę.
    Tusiek nie oponował, chyba sie pogodził, że wszystko zaczyna się od nowa.
    Jak fajnie! no nie?
  3. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    Witam po weekendzie , troszkę sobie odpoczełam od pracy bo w piątek siedziałam w domku z Juniorkiem bo trochę pokasłuje. I wiecie trzy dni a mnie już nosi, całą sobotę przekonywałam Tuśka że już nalezy zacząć budować. No i udało mi sie go namówić na geodetę.

    Podpowiedzcie ile moze brać geodeta za wytyczenie jednego punktu ( dalej chyba tak to się liczy?) w okolicach Łomianek. I jeżeli macie jakiegoś znajomego geodetę ( najlepiej taniego :D ) to ja reflektuje ...
  4. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    Witam wszystkich!
    Po kilku latach czytania papierowej wersji Muratora postanowiłam udac się na forum i zobaczyć co tam tak naprawdę się dzieje, przyznam szczerze że jest fajnie i zamierzam zagościć tu na stałe, ale czas pokaże.

    Aby dziennik mojej budowy był kompletny to muszę się trochę cofnąć w czasie
    Działkę kupiliśmy w 2000 roku pod Warszawą działka wąziutka bo tylko 12,5 m ale długa bo ma 106m, okolica piękna 300 m do jeziora 2km do Kampinosu ...
Strona 19 z 19