dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    Piec zamontowany juz w piatek wieczorkiem w domu zrobiło sie cieplutko i z kranu popłyneła ciepła woda.

    w dniu dzisiejszym zakończylismy malowanie , a w sobote na parterze pojawiły się meble tzn kanapa i fotele oraz 6 krzeseł, na stół musimy poczekać mam nadzieje że dojedzie przed świętami.
    W poniedziałek zostały umyte okna i teraz zostaje nam posprzątać górę i ustawiać meble.

    Tylko kanalizacji wciąż brak...
  2. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    Melduję że piec przyjechał. Kondensacyjny De Dietrich Domolight z zasobnikiem 130l i sterowaniem pokojowym, jeszcze go nie widziałam ale ponoc jest śliczny.
    I wten oto sposób skończyła nam się kasa teraz bedziemy jechać na kartach kredytowych
  3. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    Nasza sypialnia ma na razie gotowy parkiet i piękny taras, oświetlenie i kominek, na tym na razie koniec.

    Sypialnia gościnna jest na tym samym etapie co nasza.
    Tyle że brak w niej tarasu i kominka :D

    Górna łazienka ma prawie skończone ściany, zostało jakieś 12 płytek do przyklejenia na ścianach, wykonanie obudowy wanny i geberitu no i zrobienie podłogi, reszta już jest.

    Mamy spory problem ze schodami, chcielibyśmy dębowe stopnice ...
  4. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    Dzisiaj po raz pierwszy od bardzo, bardzo dawna udalo mi sie usiąść do kompa i nadrobić zaległości czytelnicze, ostatnie 4 godziny tylko czytałam ale chyba wypada coś napisać.

    U nas prace powoli ( bardzo ) dobiegają końca.
    Kuchnia jest prawie skończona zostało pomalowanie sufitu, szafki są sprzęt działa
    Od 1,5 tyg mamy wodę od 4 dni gaz i nadal nie mamy kanalizacji, jak tak dalej pójdzie to o mieszkaniu na gwiazdkę będę mogła tylko pomarzyć. ...
  5. Jak to Nulla z Tuśkiem budują



    to pierwsze zdjęcia łazienki na dole






    gra świateł w jadalni


    bałagan w kuchni

    ...
Strona 3 z 19