dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    Jak myślicie kiedy mozna zacząć żądać od Stoenu kary za brak prądu?
    Wczoraj prawie cały dzień, na noc łaskawie włączyli a już miałam w perspektywie nocny wypad nad jezioro celem kąpieli rodziny ( cała wieś już tam była), dzis od rana cisza - prądu brak - a tynkarze siedzą i klną bo czas ucieka, robota goni i Prezes Whisper bedzie zły.
    Jak wychodziłam ok 10 to jeszcze nie było, zobaczymy ile uda się chłopakom zrobić?

    Mam już wycenę na ocieplenie ...
  2. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    mamy wycenę na kamień obudowa całego słupa wraz z obudową kominka to ok 10 m 2 kamienia, albo będą to Slawanowice czy jakoś tak, albo naturalny trawertyn z dziurkami, koszt 7500 brutto - chyba pójdę kraść :(

    Mamy też wycenę parapetów większość będzie z marmuru i tylko w górnej łazience będzie z trawertynu, większość materiału jest moja (odpady pobudowlane z mojej firmy) koszt całości ok 400 zł
  3. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    A jeszcze jedno w niedzielę odwiedził nas Whisper i oglądał nasze piekne tynki - chyba mu sie podobały :lol:
  4. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    Nie mam nadal czasu, więc napiszę tylko troszeczkę

    Tynki na dole sobie schną, na górze jeszcze trwają prace ale koniec jest już bliski.

    Dzisiaj miałam spotkanie w sprawie parapetów i obudowy kominka, czekam na wycenę i próbki kamienia.

    Jutro dostane ostateczny kosztorys na wykonanie ocieplenia dachu, ułożenia płyt OSB na strychach, zrobienie sufitów podwieszanych i zrobienia tynków zewnętrznych wraz z ociepleniem. Jeszcze nie wiemy czy ...
  5. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    Jeszcze jedno nasze okienko wróciło z naprawy i jest jak nowe, wymienili mu kawałek ramy i nie widać jak strasznie było skrzywdzone. Zgodnie z obietnicą nie zapłaciłam nawet grosza za naprawę :lol:
Strona 5 z 19