dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    Gril sie odbył, było super Odwiedzili nas Whisperowie, Maluszki, Martka i Opal, posiedzieliśmy pojedliśmy i na dodatek poszliśmy na spacer nad jeziorko. Pogoda była w kratkę, więc siedziliśmy sobie w salonie (dumnie to brzmi) I tak oto odbyła się pierwsza impreza u nas w domu
    Tylko Junior był troche zawiedziony, że nie było innych dzieci.
  2. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    Ależ to był pracowity tydzień
    Dach skończony brakuje tylko kawałka rynny i małego kawałka obróbki musze pojechać i zamówić
    Dodatkowo zrobiliśmy kawałek podmurówki pod ogrodzenie, i moja sunia będzie miała teraz wybieg :D
    Dostałam piękne aluminiowe fotele szt 4
    i jeszcze piękniejsze leżaki drewniane szt 2, właściwie to leżanki takie na kółeczkach z podnoszonym oparciem, cudo , troche pracy musze włozyć w ich renowacje bo w obecnym stanie nie ...
  3. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    BTW dziennik kupiłam, jest zielony - niebieskich nie było :cry: :cry: :cry:
  4. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    W piatek dokonałam zgłoszenia domku dla Bartka, i nieoficjalnie idę budować, oficjalnie to mogę za 30 dni, ale co mi tam...
    Panowie chyba już skończyli, śmieszne ale ja nawet ostatnio nie miałam czasu na przejscie za drugi dom, żeby zobaczyć co zrobili, zaraz to nadrobię....
    poniewż mamy ładną pogodę a dzisiaj jest święto pracy to ja idę podracować w ogrodzie :D
  5. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    Wczoraj odzwiedziła nas "Pani Rzeczoznawczyni" i rozpoczęła bardzo powazny proces zwany wyceną, 4 maja mamy ją odebrać. Oby tylko była wysoka :lol:
    Dzisiaj odebrałam wypis z rejestru gruntów a potem piojechałam do gminy dzie znajduje sie "Jednostka terytorialna starostwa" gdzie chciałam zakupić nowy dziennik budowy, bo w starym jak pisałam wcześniej skończyło się miejsce, i niestety okazało sie ze gminy i starostwa już nie prowadza sprzedazy dzienników, ...
Strona 9 z 19