dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ew-ka

  1. Dziennik Ew-ka

    Czerwiec 2004 c d

    Musimy kupić samochod- tak przywitał mnie mój Henio w pewien piękny sloneczny dzień
    Po co? przecież mamy i opla kombi i mazdę - fuknęłam na niego ( tu padł potok słów uważanych w niktórych kręgach za niestosowne, ale byłam jeszcze przed poranną kawą i poziom hormonów radości miałam bliski 0), ale mój luby spokojnie powtórzył,że musimy kupić samochód dostawczy żeby być niezależnym od kogokolwiek i nie prosić się o pożyczenie ...
  2. Dziennik Ew-ka

    Zwołaliśmy naradę Rodzinną , tzn my i dzieciaki ( Syn 20 lat córcia 17 lat)
    i nakreśliliśmy nasze oczekiwania.
    Dzieci chcialy mieć w domu swoje pokoje, my postanowiliśmy nie korzystać ze schodów więc parter,ale dzialka za mala nie zmieści się mój faworyt ( Murator - z atrium) czyli musimy mieć poddasze- tam będą pokoje dzieci i łazienka.
    Zaczęły sie poszukiwania nowego projektu.Tony gazet,noce zarwane przed internetem i nic nie wpada w moje oko. Mąż nerwowy, ...
  3. Dziennik Ew-ka

    nigdy nie mów nigdy
    zawsze powtarzałam ,że nie chcę mieszkać w domu jednorodzinnym, pochodzę z bloków , teraz też mieszkam w bloku... jest mi dobrze i wygodnie, moim sąsiadem jest emerytowany policjant - Stasiek ( ma 44 lata i jest od kilku lat na emeryturze :lol: ) osiedle jest małe i sympatyczne i taka wersja mi odpowiadała do ......października 2003 r.
    A co sie wtedy wydarzyło? nic specjalnego prócz jednej , cotygodniowej wizyty mojego kochanego Teścia , który oznajmil ...
Strona 62 z 62