dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

amazonka22

  1. Marzenia-santa cruz

    Cytat Napisał magdzia83
    Mam również taka opcję dlatego ze moj ojciec z męzem powoli skejaliby ten domek ale to troszkę dlużej by trawało . a kasa na ekipę została by przeznaczona na wykończeniowke.Wystarczy nam dól, najwazniejsze ze mieszkalbysmi sami!!!!
    Pożyjemy zobaczymy :) Zyczę powodzenia!
    tak samo my najpierw doł i spadamy do siebie!
    :lol: :lol: :lol: :lol:

    Dobranoc.
  2. Marzenia-santa cruz

    Cytat Napisał magdzia83
    Chciałabym żeby moj domek już stał a ja mogłabym go powoli urzadzac i się wprowadzic. Ale te wszystkie ekipy są takie drogie ze za sam stan surowy wolaja 25000zł a gdzie dach i reszta :x Abudzet jest ograniczony jak na ta chwile :cry:
    A jak wy stoicie z wykończeniem?
    Domek postawił mąz z kolegami - odpadły wiec nam koszty budowy. Z resztą wszystko mąz będzie robił sam (poza elektryka i hudraulika). Koledzy z jego pracy tez zoferowali sie pomoc.
    na ten rok mamy zaplanowane: ...
  3. Marzenia-santa cruz

    Cytat Napisał magdzia83
    Witam!!
    Po prawie rocznym poszukiwaniu ludzi którzy tak jak ja chcą budowac dome Santa Cruz trafiłam na Was :)
    Już mam plany i pozwolenie na budowe. W zeszłym tygodniu zarejestrowałam dziennik budowy w tym tygodniu jadę zgłosic chęc budowy i ruszam :)
    Ja w planie musiałam zmienic(wymagania starostwa) dach bocznej wiaty. Poza tym nic w planie nie zmienialiśmy. Jak dla mnie jest super!!!!
    Nie mam co prawda jeszcze ani prądu ani doprowadzonej wody ale to szkopół.
    ...
  4. Marzenia-santa cruz

    Cytat Napisał ewajanka
    Jesteśmy na etapie negocjacji z rodziną, normalnie można zwariować :roll:

    Wiesz, co do pieca w domu to się chyba nie przekonam, więc albo zrobimy częściowe podpiwniczenie albo ....no właśnie nie mam pomysłów.
    mąz jest budowlancem od 9 lat w kwestii budowy mu ufam urządzac bede ja :lol: :lol: :lol:
  5. Marzenia-santa cruz

    Cytat Napisał ewajanka
    No i niestety musimy się wstrzymać ze wszystkim i najpierw poszukać działki :evil:
    Potwierdza się powiedzenie że "z rodziną to wychodzi się dobrze na zdjęciach" :(
    Oczywiście będę zaglądać i podziwiać Wasze cudo. :wink:
    niestety cos o tym wiem... :-?
Strona 1 z 11