dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

BasH

  1. Prawie konkursowy, ale nasz :) m02a BasH'owy

    Izolacje przeciwwilgociowe położone.
    Przykleiłem na stryrbit 4 płyty - tak z ciekawości jak trzyma.


    Front robót chwilowo przenosi się do teścia - skuwamy betony i kładziemy starobruk.


    W międzyczasie będę rozglądał się za materiałem zasypowym do fundamentów, a jak będzie troche mniej wilgoci - skończę kleić hydrostyr. ...
  2. Prawie konkursowy, ale nasz :) m02a BasH'owy

    piątek:

    żar lał się z nieba, więc popołudniu nie pracowaliśmy

    Rano pokryłem ściany gruntem ( asfalbit 1:6).



    Metoda natryskowa - rewelacja w penetracji, ale prysznicowałem się chyba z pół godziny :|

    Wieczorem, gdy temperatura spadła do rozsądnych wartości a mury były nagrzane - lepik + papa wierzchniego krycia (tylko na bloczek bez zakładu na podłogi-ochrona ...
  3. Prawie konkursowy, ale nasz :) m02a BasH'owy

    czwartek

    - porządkowanie terenu po murarce (deski, żwir)
    - wyciąganie końcówek szalunków
    - montaż PE głównej i na ogród (ze spadkiem w kierunku kotłowni, aby spuścić wodę na zimę :) )
    - montaż peszli do prądu, sterowania bramą, domofonu, teleinformatyki itp...
    - wkopanie PE dom-studnia wodomierzowa :)



    ...
  4. Prawie konkursowy, ale nasz :) m02a BasH'owy

    W środę skończyliśmy prace przy murowaniu ścian fundamentowych:



    W międzyczasie zacząłem wprowadzać wodę:



    Przeprowadziłem też akcję ratunkową - sąsiad wykopał dziurę, aby sprawdzić czy będzie woda na głębokości fundamentów i do dziury wpadł jeżyk - biedak siedział tam chyba z 3 dni, bo całe ...
  5. Prawie konkursowy, ale nasz :) m02a BasH'owy

    Dzisiaj wiszący w powietrzu deszcz straszył nas przez cały dzień.
    Pozostał jeden murarz - teść :) Kończymy ściankę pomiędzy kuchnią a salonem, wyprowadzamy się do wejścia. Przyjechał też szwagier i zaczął wyciągać deski z szalunku.





    Jak zasypywaliście wnętrze domu? Koparką - ile sięgnie czy mieliście inny pomysł?
Strona 1 z 6