dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar sylvi83
    Jak nazywają się te płytki???
  2. Avatar chagall
    Super!!!
    I z niecierpliwością czekam na obraz nad wanną!!!
  3. Avatar mr6319
    dziekuje za dobre slowo...
  4. Avatar ganiutek
    Bardzo milutka Przypomina mi naszą .
  5. Avatar maggieQ
    Witam, czy to może Romotop Avila T???
    Jak się sprawuje po prawie 2 latach użytkowania???
    Pytam bo jest jedną z opcji, które rozważamy. Z góry dzieki za info.
  6. Avatar maggieQ
    baaaaardzo ładna łazieneczka
    wzajemnie Wesołych Świąt
  7. Avatar AKL
    Tak Ciebie zapytam z ciekawości, czy na stelażach masz tylko jedną płytę? I czy kręciłeś ją do profili tylko po obwodzie? Pytam ponieważ montuję stelaże i mam dylemata, czy dawać dwie płyty? Czy jedną? I czy kręcić również do stelaża? (fachmani ze mnie sobie jaja robią i nie wiem czy dlatego, że sam to robię i nie dam im zarobić, czy rzeczywiście przesadzam?)
  8. Avatar mr6319
    Musi się udać... Chociaż powiem szczerze, że u nas przy montażu kuchni wynikły problemy co przeciągnęło zakończenie o kilka dni... Mam nadzieję, że was to ominie.
    Pozdrawiam.
  9. Avatar chagall
    Ja bym dała jeden pasek mozaiki przy lustrze, a nad lustrem może jakiś szklany zwis w intensywnym kolorze pod kolor obrazu nad wanną (tylko wówczas koniecznie jeszcze jakieś inne białe światło).
  10. Avatar chagall
    Przybywa i to szybko!!!
    Nasza kuchnia będzie montowana pod koniec przyszłego tygodnia i też mam nadzieję, że uda się ją skończyć przed Wigilią!
  11. Avatar chagall
    U nas pewnie będzie podobnie, a może, biorąc pod uwagę nasze tempo prac wykończeniowych, górna łazienka poczeka jeszcze dłużej

    Bardzo ładny projekt, konsekwencja w kolorystyce i romantyczny akcent - podoba mi się!
    Powodzenia
  12. Avatar mr6319
    Wiele osób o niego pyta. Szczerze powiem, że udał nam się!!!!
  13. Avatar mr6319
    Absolutnie nie... Wciąż budujemy zmieniamy dorabiamy i wszelkie takie tam... Zdjęcia będą może rzadziej ale będą na pewno. Pozdrawiam
  14. Avatar ganiutek
    No i koniec podglądania Czyżby koniec zmian i nowych dodatków? Pewnie zdechł zapał do prowadzenia dziennika... Wszak już dawno "wybudowani"
  15. Avatar ganiutek
    Niezły "kalafior" na ścianie
  16. Avatar ganiutek
    Świetny obrazek
  17. Avatar ganiutek
    Uroczy bałagan. Dom tętni życiem
  18. Avatar ganiutek
    Nie ma to jak fotki własnej roboty... Też o tym myślę - tylko modeli bardziej żywych wybieram
  19. Avatar ganiutek
    Jejku, czytam z wypiekami na twarzy - kończymy stan deweloperski, w sierpniu zaczynamy wykończenia- ale wszystko co u was czytam, dla nas najbardziej aktualne - schody, ściany, drzwi wewnętrzne. Jadę dalej z czytaniem, mam nadzieję, że znajdę jeszcze kilka postów
  20. Avatar chagall
    Ślicznie - nowocześnie z nutką nostalgii

    PS. A może jeszcze taka sama (węższa) komoda pod obraz (w miejsce krotona)?
Strona 1 z 10