dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar annnnulka
    hahhahaha - w końcu to URLOP. Jego nigdy za wiele. Mam nadzieję, że wrócicie wypoczęci z całym bagażem energii do dalszej pracy przy realizacji marzenia.
  2. Avatar mr6319
    IMPREZA!!! Dobrze ze juz wracamy bo nasze watroby nie wytzrymuja...
  3. Avatar annnnulka
    Aż miło popatrzeć na efekty prac! Oby tk dalej. Powodzenia życzę.
  4. Avatar annnnulka
    zapewne impreza Udanego wypoczynku życzę
  5. Avatar Furia1
    Witam serdecznie,właśnie zakończyłam czytać Wasz dziennik budowy(zajęło mi to cały dzień)i widząc jak pięknie idzie Wam przebudowa,i rozbudowa tchnęło mnie to optymizmem!Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów budowlanych
  6. Avatar Rybenka
    U mnie to samo Dzisiaj debiutuje na forum Muratora pierwszym wpisem w swoim Dzienniku budowy. Efekt to 5x ten sam post Da się jakoś usunąć nadliczbowe kopie??
  7. Avatar MamaWojtka
    A już myślałam, że ze mną jest coś nie tak Nie dość że się nie pokazują na stronie głównej to mnie jeszcze przy próbie publikacji wyskakuje błąd, więc dodaję po raz drugi i w końcu na stronie głównej nie ma nic a u mnie jest kilka razy.... Ale nikt się nie skarżył do tej pory (przynajmniej nie trafiłam) i codziennie jednak jakieś wpisy na stronie głównej się pojawiają. Już myślałam, że coś sobie w ustawieniach namieszałam i nie wiem gdzie, ale jednak ze mną wszystko ok . Kicha trochę się zrobiła, ale może naprawią. Pozdrawiam
  8. Avatar kubel30
    Cześć wpadłam z rewizytą i jestem pod wrażeniem szybkich postępów w pracy nad domkiem. My jesteśmy jeszcze w polu z robotami.
    Zazdroszczę tej skrzynki w ogrodzeniu, my możemy tylko pomarzyć o gazie. Pozdrawiam i będę podglądać.
  9. Avatar aadamuss24
    horror jakiś pozdr adam
  10. Avatar mr6319
    PADA PADA PADA. I dach przecieka!!!! Szlag by to trafił. Coś mi się wydaje, ze trzeba będzie papę wymienić.
  11. Avatar Basia_KRK
    gratuluję zakończenia tynków
  12. Avatar Gosiek33
    Witaj, zawitałam i ja na Twojej budowie - jestem pod wrażeniem jak z małej kostki uzyskałeś taki fajny dom pozdrawiam i życzę szybkiego pozbycia się wody - to wybija gruntowa po deszczach czy opadowa?
  13. Avatar Róża
    100 lat z okazji urodzin i wszystkiego spełnionego
  14. Avatar Basia_KRK
    No pięknie, nie mam pojęcia gdzie mam wpisać komentarz do Twojego dziennika W ogóle z dziennika wyświetla mi tylko ostatni post odnośnie rozmowy z przedstawicielem Viessmana....
  15. Avatar mr6319
    To i ja sobie sam komentarzyk walnę dla sprawdzenia jak to wygląda...
Strona 10 z 10