dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Komentarze

  1. Avatar chagall
    Super zdjęcie - chwila i kawał życia w jednym
  2. Avatar Mona7
    No i jak przytulnie się w tym waszym domku zrobiło
  3. Avatar marzenka i mariusz g
    i efekt od razu widać, pięknie
  4. Avatar Mona7
    O kurcze to już rok!!! A pamiętam jak stawiałam pierwsze kroku w dzienniku i mi wszystko tłumaczyłeś i byłeś w trakcie walki z przebudową. Ale ten czas leci Salon bardzo mi się podoba
  5. Avatar Mona7
    Świetna fotka i fajne nowoczesne mebelki
  6. Avatar R&K
    super fotka
  7. Avatar mr6319
    księgowym to nie ale żonka terapiami rzuca w innych...
  8. Avatar R&K
    któreś z Was chyba musi być księgowym ... taki regał ... idealny na segregatory
  9. Avatar Mona7
    o maj byłam przekonana, że są to obrazki kupione. Super!!!
  10. Avatar mr6319
    Wczoraj w kuchni zamontowałem jeszcze nowe cudeńka. Porobię fotki i pokażę.
  11. Avatar Mona7
    Super, że wpadłeś bardzo fajnie zobaczyć jak te wszystkie dodatki jeszcze zmieniają pomieszczenia
  12. Avatar Mona7
    Oh prąd jak ja o nim marzę
  13. Avatar Basia_KRK
    mr6319 - jaki w końcu zakupiliście odpływ liniowy?
  14. Avatar mr6319
    Wyciągnęło pół wiadra. Teraz wstawiłem do piwnicy, jak jest to niech pracuje.
  15. Avatar R&K
    .... jest nowela - a tak naprawdę - współczuje ...
  16. Avatar Nutka_
    Fajne są te osuszacze - używaliśmy tego w piwnicy (było wilgotno po zeszłorocznej powodzi). Aż nie mogliśmy uwierzyć jak dużo wody to urządzenie potrafi wyfiltrować, fajna sprawa - Zamierzam sobie taki mniejszy kupic do pralni jak skończymy budować.
    Pozdrowienia
  17. Avatar Basia_KRK
    mr6319, ale to tylko przez otwarte okno? czy jakieś przecieki także z sufitu?
  18. Avatar Mona7
    My też mamy taką sytuację, że ciągną nowe przyłącze i nie wiemy ile to potrwa czas mają aż do maja 2013 ale podobno ma być szybciej. Zobaczymy
  19. Avatar Dominika i Łukasz :)
    Witaj Rafał, jak ja dobrze Cię rozumiem ))) my zdążyliśmy się wybudować, prawie wykończyć dom a prądu brak !!! aż chyba zadzwonię dzisiaj do energetyki, bo w lipcu miało coś ruszyć? gdyby nie to, że mam możliwość korzystania z prądu na zasadzie długiego przedłużacza, to nie wiem jak by to wszystko wyglądało! Pozdrawiam
  20. Avatar mr6319
    Półeczki w garderobie kupowane w Liroy Merlin. Powiem szczerze że wyglądem są sto razy lepsze od tych z Ikei, a sprawują się również super.
Strona 2 z 10