dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Świerkowisko Marzeny i Rafała

  1. ?wierkowisko Marzeny i Rafa?a

    I tak powoli zaczęło się pojawiać ogrodzenie wkoło już naszej działeczki.



    Po wydzieleniu specjalnej strefy na nasze iglaczki zaczęło powstawać miejsce zwane dalej "naszym lasem..."



    I już są iglaki

    ...
  2. Świerkowisko Marzeny i Rafała

    I tak powoli zaczęło się pojawiać ogrodzenie wkoło już naszej działeczki.



    Po wydzieleniu specjalnej strefy na nasze iglaczki zaczęło powstawać miejsce zwane dalej "naszym lasem..."



    I już są iglaki

    ...
  3. Świerkowisko Marzeny i Rafała

    Z początkiem roku 2010 wprowadzam małe lecz istotne zmiany. Zlikwidowałem komentarze do dziennika a wszelkie wasze uwagi, sugestie i komentarze proszę zamieszczać tutaj. Daje to mi całkowity obraz tego co się dzieje na budowie, i pełną informację o czym rozmawiamy i co chcecie wiedzieć.
    Pozdrawiam.
    Dziennik czas zacząć...
    Rafał, Marzena, Iga i Jakub. Ot rodzinka. Wszystko zaczęło się cztery lata temu. Działka i domek mojego dziadka. Czyli dziadka Rafała. Bo wlaśnie Ja ...
  4. Świerkowisko Marzeny i Rafała

    Z początkiem roku 2010 wprowadzam małe lecz istotne zmiany. Zlikwidowałem komentarze do dziennika a wszelkie wasze uwagi, sugestie i komentarze proszę zamieszczać tutaj. Daje to mi całkowity obraz tego co się dzieje na budowie, i pełną informację o czym rozmawiamy i co chcecie wiedzieć.
    Pozdrawiam.
    Dziennik czas zacząć...
    Rafał, Marzena, Iga i Jakub. Ot rodzinka. Wszystko zaczęło się cztery lata temu. Działka i domek mojego dziadka. Czyli dziadka Rafała. Bo wlaśnie Ja ...
Strona 82 z 82