dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dzienniki Budowy na Forum

Wpisy bez kategorii

  1. D12a zaczynam!

    Witajcie dorodzy czytelnicy!
    U nas Ok. Podlogi pokończone ale lato i jesień 2005 przyniosły duży składzik opału kominkowego (sam sam sam , zrobę zdjęcia to wystawię), poddasze i drzewka krzaczki i QUADA!!!!!!!
    Kupiłęm mojemu synowi QADA!!! Ale zabawa Rafał ma 6 lat i zasuwa jak diabli. Ja oczywiście też. Po polach i wertepach w mojej okolicy a Sara goni za nami. Trochę podupadłem finansowo ale człowiek musi żyć i odpoczywać!

    LUDZISKA BUDUJCIE SWOJE ...
  2. D12a zaczynam!

  3. D12a zaczynam!

    Wstawiłem zdjęcia do albumu. Kiepskie ale tak to kiedyś wygladało. W pracy mam tylko to. Następne będą lepsze.
    Pozdrawiam


    http://foto.onet.pl/albumy/album.htm...835&q=D12A&k=2
  4. D12a zaczynam!

    Jestem!
    Niestety problem z dostepem do internetu ogranicza moje wypowiedzi ale joś walczę.
    Przedpokój zrobiony zostały jeszcze do zrobienia drzwi do szafy. Jadalnia i salon dostały podłogę. Panele laminowane ale super wyszło. Kolor dobrała moja Ania. Pasuje do okien i są ciemne tak jak chciałem. Wyszedł problem z farba na ściany. Kupujemy farby kabe, dobre tanie ale po przyniesienu jej do domu okazało się że odcień jest nie taki. W świetle dziennym jest ok ale tylko ...
  5. D12a zaczynam!

    Trawa rośnie juz 2 lata. Kolor zrobiliśmy w tym roku latem. Wyszło nawet łądnie. Musiałem kupic kosiarkę samojezdną bo bez niej bym się zarobił a właściwie zakosił na śmierć. Pamiętajcie ja macie dużo trawki to tylko smojezdna z koszem. Rewelacja. Siadacie na nia i jazda. Bieganie za małą kosiarką można uskuteczniac ale na małych trawnikach. Kupiłem też piłę spalinową kosę i jestem super "wieśmanem". Dziekcko dostało ode mnie drabinki, domek i iine zabawki. ...
Strona 1 z 8